Tul szigoruak a szuleim?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok, egyik ismerosomnek se ilyenek a szulei..mindenki bulizni jar, nekem eselyem sincs ilyenre max ugy h masnal alszom es akk elmehetunk vhova vagy ihatunk. De nem ertenek meg, nem ertik h tini vagyok es akarok szorakozni is, es ez annyira zavar. 8-9kor mar hivnak h hol vagyok mar(nemis szoktam addig kint maradni csak ritkan nagyon) ugy erzem h be vagyok zarva...16 evesen azert mar eleg nagy vagyok ahhoz h memjek valahova, vagy kicsit tovabb maradjak kint NYARON. Szerintetek?
2015. júl. 27. 19:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Csak aggódnak érted, és ez a mai világban nem csoda...
2015. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Tipikusan az a kérdés, ahol pont a másik oldal véleménye nem fog soha kiderülni, csak itt egy bezárt, megértésre vágyó szegény kis tini...
2015. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem 16 évesen nem bulikban a helyed, hanem 10 körül otthon, a szobádban.


Én sem járogattam el a te korodban diszkókba, max. pár barátommal házibuliztunk.

Persze, sikkes bebszni, meg ilyesmi, de a szüleidnek igaza van, és csak hiszed, hogy nagy vagy.

2015. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Itt valószínűleg nem fogsz olyan válaszokat kapni, amik veled értenek egyet, de én megértem, hogy ez nagyon rossz.

Nekem engedékenyek voltak a szüleim, és belátták, hogy ha tiltanak, akkor csak kihazudom magamnak a dolgokat, és mivel nem tudják hol vagyok, kitudja, mibe keveredek.

Azért jó. ha az ember meg tud bízni a szüleiben, mert akkor tud rájuk támaszkodni, ja probléma van.

Két-három hetente egy bulitól ennyi idősen még senkinek sem lesz baja, ha beszélgettek vele a szülei a mértékről, ismeri a határait.

Így, hogy titokban bulizol, bármi bajod eshet, és akkor bizony nagy szarban leszel, mikor kiderül, mit csináltál igazából.

Az egyetlen út, ha megpróbálsz beszélni a szüleiddel.

Rá kell jönnöd, miért nem bíznak benned, vagy miért nem tartanak elég felelősségteljesnek, és bizonyítanod.

Jöhet a lepontozás a bulit ellenzőktől!

23N

2015. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%

18 a pia korhatár. Minek iszol?

16 évesen nem kell hajnalig az éjszakában kavarogni, nem neked való.

2015. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Úgy látom itt mindenki láncon tartja a gyermekét. 16 évesen a legtöbben biztos nem otthon ülnek nyáron.
2015. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj kérdező, de ha majd huszonévesen munka után vagy egyetem után beülsz a barátaiddal egy szórakozóhelyre beszélgetni és egy két valamit legurítani, te is nevetségesnek fogod tartani azt, hogy belibeg egy kis 16 éves és úgy csinál, mintha nagylány lenne. Én sem tartom magam 22 évesen olyan nagy felnőttnek, de azért van néhány lényeges különbség: -Nagykorú vagyok, enyém a felelősség bármi történik.

-Nem azt tekintem a szabadságom mércéjének, hogy hánykor megyek haza. Amíg a hajnalig bulizás státusz szimbólum, addig kétlem, hogy van benned elég felelősség.

2015. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

4-es köszönöm! Tobbiek meg..ki mondta h felelotlenul akarol mindendelet csinalni? Csak unom mar h folyamatosan azon kell paraznom h mergesek lesznek a szuleim ezert meg azert..mert ok aztan tudnak bűntudatok okozni úgy hogy a szemukbe se birok nezni

En csak azt nem ertem h mar 13-14 evesek is is kint maradhatnak, de a legtobb 16 eves is csak pont en nem..jo csaladba szulettem

2015. júl. 27. 20:16
 9/21 A kérdező kommentje:
Ti mind annyira lenezitek a 16 eveseket :D es ha neha bulizni akarok, akkor egybol az jon le h egy kis tiniribi vagyok aki csak menőzni akar
2015. júl. 27. 20:21
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
Tévedsz kérdező, nem nézem le a 16 éveseket, csak gyerekeknek tartom őket, mert gyerekek. A gyerek meg ne bulizzon este 10 után sehol! Ha ha a sok felelőtlen szülő megengedi a 13 éveseknek akkor se. Hidd el, ha most nem is érzed a kamaszkor hevében hogy mennyire gyerek vagy, néhány év múlva be fogod látni amikor vissza tekintesz, hogy így van. Én is voltam 16 és nem vettem zokon, hogy 10-re haza kellett menni. Hozzá kell tenni, hogy a baráti körömben mindenkinek normális szülei voltak és sehol nem örültek volna egy olyan ötletnek, hogy menjünk el valami felnőtteknek való szórakozóhelyre és essünk haza hajnali kettőkor.
2015. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!