Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis miért szúrja minden...

Mégis miért szúrja minden társasági ember szemét, ha valaki magának valóbb, nem pofázik állandóan és nem ugyan olyan mint mindenki?!

Figyelt kérdés

Ja és NEM vagyok depressziós, se bunkó, egyszerűen annyi, hogy akkor beszélek, ha valaki kérdez tőlem valamit, vagy ha van mondanivalóm..


Jófej vagyok ha hozzá szólnak. Nem vagyok beképzelt, se rosszindulatú ja és ronda se, szóval nem valami szerencsétlen ábrázatom van.


Folyton ugyan azokat a "reakciókat" veszem észre, ahogy néznek az emberek ilyen furcsálló fejjel; alig bírnak köszönni is néha; egy ideig kedvesek, aztán mindig ilyen unszimpátiát látok a fejükön.


Hiába vagyok normális, állandóan ez megy.. Nem értem.. ha bunkó lennék, vagy hasonlók, akkor megérteném..


22/l



2016. jún. 30. 15:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát kaptam mar olyan velemenyt (nem nekem mondtak, hanem meghallottam hogy egymasnak), hogy "nem az hogy nem tudja a munkat, hanem leszarja"... ezt pl par nap utan egy uj munkahelyen, mikozben akkor direkt annyira figyeltem, meg le se 'mertem' ulni 2 percre se, hogy nehogy azt higyjek hogy nem erdekel vagy barmi.. direkt egyfolytaban figyeltem arra is hogy jopofat vagjak vegig. Erre ez a velemeny....
2016. júl. 3. 16:44
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg nem volt okuk arra, hogy ezt mondják, az már rosszindulat lehet, vagy csak nagyon kemény a melo, azt tudom milyen.:) Ha túl erős számomra, akkor lehet nagy az igyekezet
2016. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
# 11 Amúgy biztos vagy abban, hogy rólad mondták egyáltalán?:)) Mert előfordul, hogy valaki ilyent hall, de kiderül, félreértődött és nem róla szólt. Ha nem is munkatársadról, de akár bármelyik ismerősükről is beszélgethettek.
2016. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rólam mondták
2016. júl. 3. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!