Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak a szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak a szemét dicsérgetik állandóan az azt jelenti hogy csak az szép rajta?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.. csak..

Rólad van szó ?

2015. márc. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet, hogy csak az kiemelkedik a többi szépség közül. ;)
2015. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak úgy mondják, az esetek nagyobb részében szerintem semmi nincs mögötte, közhely.
2015. márc. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Az azt jelenti, hogy nincs rajta semmi extra. A pasik meg hamar megtanulják, hogy a lányoknak a szemét meg a haját lehet dicsérni, mert annak tuti örülnek és tuti nem túl sok, nem utal szexre, tehát nem ijed meg a csaj.


Persze attól is függ, hogy hogyan dicsér valaki. Aki azt mondja, hogy szép a szemed, az szinte biztos, hogy csak úgy mondja. Általában ha megkéred, hogy mondja meg, mi szép rajta, elgondolkozik a válaszon. De aki azt mondja, hogy például milyen szép az a különlegesen sötét kör a szivárványhártyád szélén, na az valószínűleg tényleg megnézte a szemed és tetszik neki, nem csak a levegőbe beszélt.

2015. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, de előfordulhet ez is, inkább úgy tudom elképzelni, hogy nem akar tolakodni, csak egy finom kis apró dicséret volt tőle
2015. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ÉN A PUNCIJUKAT IS DÍCSÉREM! :P
2015. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Nagyon ügyes vagy. :P


Nem feltétlenül, lehet csak az annyira szembetűnő és különleges.

Nekem is mondták már, hogy barátságos szemeim vannak.


N

2015. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4 Erről jut szembe, sokszor mondták azt is, hogy tutaj szemem van. :D

És nem ijedtem meg ettől, inkább mosolyogtam.

Gyerekként viszont egyszer egy nő mondta nekem, hogy szép a szemed, akkor láttam először és utoljára a buszmegállóban, mosolyogtam.


N

2015. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!