Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lehet egy fénykép rossz?

Mennyire lehet egy fénykép rossz?

Figyelt kérdés
Először is bocsi, ha rossz kategória, nem tudtam melyik lenne a megfelelő választás. Szóval csomóan mondják, hogy helyes vagyok meg jól is nézek ki, de ha valami fényképen vagyok (amit mások csinálnak, nyilvános helyen pl. díjátadó) azon meg úgy nézek ki mint valami nyomorék XD. Ha magamról csinálom a képet, akkor általában nincs ilyen probléma. Szóval a kérdésem, hogy lehet egy kép annyira rossz, hogy teljesen egy másik oldalamat mutatja? Bocsi a bugyuta megfogalmazásért)

2016. jún. 30. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadról csinálsz képet, te állítod be, milyen szögből fényképezed magad, látod, hogyan nézel éppen ki, és lényegében olyanra csinálod, amilyenre akarod.

Ha mások csinálják, és nem szakemberek, lehet rossz szögből fényképeznek, nem figyelnek a fényviszonyokra, meg semmire sem, csak elkattintják a gépet. Pláne, mikor díjátadó van, nem tudod, mikor fényképeznek, nem is arra koncentrálsz, hanem, hogy átvedd a díjat, kezet fogsz az illetővel, és úgy egyáltalán ránézel... szóval nem egy beállított kép lesz, hanem egy spontán pillanatkép, amelyek sokszor kiábrándítóak, ellenben tükrözik a valóságot... persze ha amatőr csinálja ezeket, szintén csak kattintgat, így még akár rossz minőségű is lehet a felvétel.

2016. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

persze, hogy lehet :D

például egy profi fotós megfelelő szögből és megfelelő világítással egy átlagos csajról is tud olyan képeket csinálni, mintha bombanő lenne, és ugyanez visszafelé is működik...egyet értek az előttem szólóval

2016. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!