Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annak van valami jelentősége...

Annak van valami jelentősége pszichológiai szempontból, ha mindig szélre kaparom/rakom a legjobb falatot az éltelből, és azt eszem meg utoljára?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, de barátaim megjegyezték, hogy elég fura, hogy ezt csinálom, nekem pedig sose tűnt fel, vagyis tudatosan csináltam, de sose éreztem furának.:D

2016. júl. 1. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2016. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bolcs vagyok válasza:
Ne aggod en is ezt csinalom es nincs ezzel gond csak a vegere hagyod a legjobb falatokat hogy a korettel ne rontsd az izet pl:hus krumpli. Ki szereti egyben enni :D?
2016. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Azt akarod hallani, hogy különleges és más vagy, mint a többi ember, pedig nem.
2016. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért akarnám magam különlegesnek érezni, attól mert félre vakarom a kaját? Ennek semmi értelme.
2016. júl. 1. 21:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy lenne. egyszerűen csak te is azt csinálod mint én. Egyszerűen szeretem kiélvezni az ízét.
2016. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csinálom. Levesekből mindig kieszem a zöldségeket először, meg leszürcsölöm a levét és a tásztát meg a húst hagyom utoljára, mert azok a legfinomabbak :D És azt akarom, hogy utoljára azoknak az ize maradjon meg a számban xd
2016. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is előbb a pizza szélét rágom le. Túrórudiról letöröm a csokit, kieszem a túrót, és a végén a csokit.


A barátaid nagyon unalmasak lehetnek.

2016. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem unalmasak csak tortát ettünk, én meg leszedtem a marcipánt, mert imádom, és szélre raktam, hogy azt utoljára. Az egyikőjük meg azt hitte, hogy azért tettem félre, mert utálom, és megakarta enni. Én meg konkrétan ráugrottam, hogy meg ne merje.:D Azután jegyezte meg, hogy de hülye vagyok.:D
2016. júl. 1. 21:53
 9/10 Inessential ***** válasza:
Nincs.
2016. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi különleges dolog nincsen ebben
2016. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!