Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért érnek gyorsabban,...

A nők miért érnek gyorsabban, mint a férfiak? Vagy legalábbis miért mondják róluk, hogy gyorsabban érnek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem érnek gyorsabban. Csak annak tűnik esetleg, hogy már 10-12 évesen csinálják magukat. Kifestik, tömik ki a melltartót , már szőrteleníteni akarnak. Szóval nagy lányoknak akarnak kinézni. A fiúk meg természetesen viselkednek. Sőt szerintem meg azok a lányok akik úgy viselkednek még inkább lassabb a szellemi fejlődés.
2016. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen én is láttam ilyen kislányokat akik nőnek képzelik magukat. De a lányok tényleg gyorsabban elkezdik a fejlődést, persze a fiúk utána utólérik őket. Ez általában úgy van, hogy a lánynak pár évvel idősebb a barátja. Nem mindig persze. A fiú kicsit éretlenebb, neki egy fiatalabb lány való, a lánynak kicsit idősebb fiú. De mindig vannak kivételek, és ez normális.
2016. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a koron múlik, nem is azon, hogy milyen nemű valaki, hanem a személy értékrendjén, gondolkodásán, és világnézetén.
2016. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen érésre gondolsz? Mert a menstruációt elég nehéz eljátszani.
2016. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biológiai érettségre gondolsz vagy arra, amikor megkomolyodnak?
2016. júl. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Arra, gondolok, hogy agyilag állítólag előbb válnak érettebbé. Volt szaktársam az egyetemen is mondta, hogy mostantól a 30+ -os pasik köréből válogat. Mesélt a volt hapsijairól, és nem állíthatom, hogy én különb lennék.
2016. júl. 3. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mostani generációs huszonévesek közt nagyon sok az éretlen vagy gyerekes, nemtől függetlenül. Csak a férfiakról jobban elterjedt a sztereotípia, ami részben igaz is. Valóban szeretünk játszani konzolokon/pc-n, elbaromkodunk és hasonlók, de ez nem jelenti azt, hogy bizonyos dolgokban ne lennénk érettek. Én is nagyon gyerekes vagyok, de még egyik barátnőmet sem zavarta, mert komolyabb helyzetekben simán átváltok.

A huszonéves lányoknál viszont azt vettem észre, hogy megpróbálják előadni az érettet, de igazából nem azok. Jó pár lányt láttam, akik megvoltak győződve, hogy érettek, de olyanon pörögtek, hogy randi után hány nappal írhatnak a pasinak. És ők komolyan úgy gondolták, hogy felnőttként ez egy nagy kérdés. Meg, hogy a pasijuk lájkolt egy másik lányt facebookon, tehát biztos megcsalja őket. Szerinted, ilyen megnyilvánulásokkal mennyire tekinthetők érettnek? :D

A harmincas pasiknál nem az agyi érettség a nyerő, hanem az egzisztencia. Nem paráznak a pályakezdés és pénzügyek miatt, általában saját lakásuk van és nem szülőnél élnek, sokszor meg ott a kocsi is. Ha megnézed, a huszonéves csajoknál valahogy nem az otthon élő, szegény harmincasok a nyerők. És a huszonéves, egzisztenciával rendelkező srácoknak sosincs komoly csajozási problémájuk.

De tény, egyszerűbb az "érett" szót használni, kevésbé tűnik felszínesnek vagy anyagiasnak.

2016. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ebből a szemszögből még nem gondoltam a dologra. Igazad van, hogy felszínesek. Ez a csaj rajtam is gondolkozott, mint potenciális pasijelöltön, de elvetett, mert alacsonyabb voltam nála kicsit. mondjuk nekem nem tetszett a lány, csak haver volt.

És az is igaz, hogy a következő pasijával kapcsolatban megjegyezte, hogy milyen jó a csávó Toyotája.

És ez még intelligensebb fajta csaj volt. Persze az, hogy normális, nem zárja ki, hogy szeresse a pénzt. Mondjuk ki nem szereti. :)

Nagyon jó volt a válasz

2016. júl. 3. 20:00
 9/9 A kérdező kommentje:

Azért én férfiként sosem azt nézem, hogy a csaj pénzes-e. Külsővel kapcsolatban is: csak egy bizonyos szint felett legyen. Ami nálam annyi, hogy ne legyen akkora mint egy ház.

Hát, ilyenek ezek a csajok.

2016. júl. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!