Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek késztetést éreznek...

Az emberek késztetést éreznek arra, hogy piszkáljanak, legalábbis én ezt tapasztalom kisiskorás korom óta?

Figyelt kérdés

Valamiért mindig volt egy társaság aki kinézett magának és piszkált óvodában is. Szerintem részben emiatt lettem egy félénk, életképtelen fiatal. Az önértékelésem is a padló alatt van.

Középiskolában volt a legszarabb.

Egyébként próbáltam megfelelni de nem sikerült.

Azzal baztattak a legtöbbet hogy furán beszélek és fogyatékos fejem van, kiparodizáltak, utánoztak, szugeráltak, szólítgattak "nézz már ide" és kiröhögtek.

Várták hogy bénázzak és kiröhögtek.

Emiatt persze elkezdtem vizsgálgatni magam.


2016. ápr. 3. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyenge vagy, azért piszkálnak. Kicsit erélyesebben kell fellépned, ha változást akarsz.
2016. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálam is, mert engem túl szelídnek neveltek, és lassan tanultam meg, mikor óvodásban minden nap elvertek, hogy fiú/férfiként kell hogy legyen az emberben minimális agresszió és tartás, nem lehet kedvesnek, jámbornak lenni mindig...
2016. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!