Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire gonosz? Már x...

Miért ennyire gonosz? Már x éve keseríti az életemet. Miért kell egy embernek ilyennek lennie?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem... Mikor még kicsi voltam, elsős általánosban már ott tudtam, hogy imádni fogok tanulni, és ez máig megmaradt. Mindig osztályelső voltam, rengeteget olvastam de sose voltam olyan, aki naphosszat csak a könyvtárba ül vagy otthon tanul. Elkezdtem a sulit, és volt egy évfolyamtársam. Még elsőben békén hagyott, de másodikban elkezdett provokálni, megjegyzéseket tett rám, mindig lestréberezett holott ő is osztályelső volt. De próbáltam nem figyelni rá, ahogy a szüleim javasolták. Szóval ez ment negyedikig. 2 éven keresztül folyamatosan bántott, a barátaimat is. De sajnos nem mondhattam, hogy csak engem provokál mert kb az egész iskolával ezt csinálta. Aztán egyszer odáig fajult a dolog, hogy hatodikban megütöttem :D visszagondolva vicces, de persze azért is én voltam a hibás. Aztán egyre rosszabb volt a helyzet. Alig vártam, hogy vége legyen az egész sulinak. De nagy sajnálatomra szinte ugyanazokkal az emberekkel kezdtem el a gimit. Ráadásul a srác most már az osztálytársam volt. Azonnal az eslő nap sírva mentem haza, mert egyszerűen nem hittem el, hogy ez velem komolyan megtörténik. Szóval minden folytatódott. Ugyanazok a sértések, bántások. Őt meg mindenki imádta..főleg a csajok. Nem tudom felfogni miért szerették annyira. Bunkó volt szinte minden létező emberrel. Aztán másodikba nekem lett egy elég komoly kapcsolatom. Akkor voltam először igazán szerelmes. Na akkor azt találta ki, hogy elkezd szédíteni. Jött a hülye dumájával, hogy megbánta hogy ennyit cseszekedett velem, meg ne haragudjak rá.

Elhívott vacsorázni!!! Azt hitte annyira hülye vagyok, hogy bedőlök neki, szóval szépen elküldtem melegebb éghajlatra és ezután kezdődött a pokol. Minden lehető módon be akart mocskolni. Hülyeségeket talált ki, olyan volt mint valami 11éves. Negyedeikre se változott semmi, aztán szerencsére elballagtunk. Szóval gyakorlatilag miatta utáltam a sulit tiszta szíbemből.

Azután szerencsére már nem találkoztam vele, mert mint gazdag család csemetéje külföldön tanult. Hál' Isten. Reméltem, hogy ott is marad. De sajnos nem maradt ott, mert összefutottam vele nemrég. A találkozásunkkor rámkacsintott és mivel a barátnőjével volt, nem hagyhatta ki, hogy ne alázzon meg, szóval perszehogy hozzám szólt és úgy mutatott be a barátnőjének, hogy az a lány akit 13 év alatt idegileg kikészítettem. Aztán megint elkezdtünk veszekedni, mert ugye már a gimiben nem hagytam magam, és nagyon durva veszekedéseink voltak. Szóval vitáztunk a semmin kb. 2 percet aztán mosolygott egyet és azt mondta, örül hogy látott. Szerencsére nem sokszor, de néha összefutok vele, olyankor sose hagyja ki, hogy ne tegyen valami megjegyzést. Igazából már nem is zavar, teljesen immunis vagyok rá, csak felfoghatatlan, hogy egy ember hogyan lehet ilyen. Nem is haragszom rá, inkább szeretném megérteni, hogy miért ilyen. Ti ismertek valaki ilyet? Akinek a gonoszkodás a boldogsága?



2016. júl. 2. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnállak.

Ez a gyerek igaz p*cs.

Valószínűleg nem volt szellemileg teljesen ép. Ezt tartom a leglehetségesebb megoldásnak.

Legközelebb, ha látod, izomból térdelj belé, aztán mosolyogva hagyd ott.

2016. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Igazából az az ijesztő, hogy rettenetesen okos és intelligens srác, de igen lehet az EQ-ja nem valami magas :D
2016. júl. 2. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Uhh ez nagyon durva! Még annyi év után is bele botlasz?! Hát Kérdező,remélem elkerülöd valahogy mert ez már a pech felső foka. A viselkedését nem tudom hova tenni. A kacsintgatással nyílván inzultálni akar,de fura lények az emberek... Sosem tudni mivel mit akarnak kifejezni,de én a helyedben levegőnek nézném. Az a legbiztosabb!
2016. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Már ne is haragudj, lehet hogy ő egy bunkó, de te meg egy hisztis fruska. Jézusom, általános iskolás szekálások mindenhol előfordulnak. Mivel már elballagtál, gondolom húsz körül biztos vagy, de még mindig úgy beszélsz mintha ált. sulis lennél. Egy hisztis kisgyerek volt, lépj túl rajta. Persze megértem, hogy bizonyos szempontból nyomot hagyott benned, de mivel nem említetted, gondolom az ő oldaláról fizikai bántalmazás nem fordult elő. És azt mondod, gimiben szerelmet vallott neked. Biztosat nem mondhatok, de szerintem tényleg tetszettél neki, csak nem tudta kimutatni. Te meg hisztis amerikai tini pi**a módjára jól földbe döngölted, ami gondolom azóta is benne van. Lehet, hogy alapból is bunkó egy pasi, de szerintem ez az eset is benne van, meg nyilván se te, se mi nem látunk bele az ő lelkivilágába. Azóta már lehet, hogy csak simán utál téged, azért veszekedtek mostanában is, de ezeket te is kiprovokálod. Egy se**fej vagy, tudsz róla mondattal ott kellene hagynod a fenébe, nem még hergelned is. Egyikőtöknek sincs igaza.
2016. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MZ.per.X ***** válasza:
51%
Amellett hogy a srác egy paraszt, te is elég hisztis és balf..sz vagy, és nem kicsit túlreagálod a dolgokat. Még az iskolai részt meg is értené az ember, de hogy X év után az utcán is idióta módjára belemész egy felesleges veszekedésbe, az egyedül csak a te hibád.
2016. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!