Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne tűnjek kis ártatlann...

Hogyan ne tűnjek kis ártatlannak, csendesnek?

Figyelt kérdés

A párommal beszélgettünk és szóvá tette, hogy a munkatársai szerint én olyan kis ártatlan, törékeny, érzékeny nő lehetek, és szerinte ez nem jó, mert ez azt jelenti, hogy azt látják, hogy eltaposható vagyok, kihasználható (munka terén), elnyomható. És szerinte ezen jó lenne változtatni.

Ez tényleg ekkora baj, hogy ártatlannak látnak az emberek? Valóban nem vagyok egy nagypof*jú, nagyhangú ember, de már nem tudom, mi a helyes, vagy hogyan lenne jó, hogyan kellene viselkednem.


2016. júl. 2. 16:15
 1/4 khalifaforever válasza:
Add önmagad! Ne változz meg mások kedvéért!
2016. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyél az, aki vagy. Nincs rosszabb, mint ha valaki állandóan szerepeket vesz fel mások kedvéért.
2016. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Pontosan ilyen vagyok csak a másik nemből.

Ezek a tulajdonságokat én fegyvernek használom. Könnyen elnyerem az emberek bizalmát és szinte mindenkiről tudok mindent, még azokról is akikkel egy szót sem beszéltem.

Lenéznek, megvetnek játsszák az agyukat én pedig csak mosolygok.

Arról fogalmuk sincs, hogy topmodell testem van a ruha alatt, fogalmuk sincs hány millióm van, hogy milyen kapcsolataim vannak, semmit nem tudnak rólam és ezt imádom. Eltűnni az emberek szeme elől, ez az egyik hobbim.

Nem fecsegem ki az emberek titkait, de teljesen más úgy beszélni valakivel, akiről olyan dolgokat tudsz amiről ő nem tudja hogy te tudod.


Röviden: ki is az eltaposható? Persze soha nem tennék ilyet.

2016. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok.

Valahogy úgy vagyok, mint az utolsó Hozzászóló.

Engem is utálnak, lenéznek,irigyelnek azért amilyen vagyok,

sose kaptak belőlem semmit, mert nem érdemelték meg.

Már csak azért is piszkáltak, mert szinte sose beszéltem velük.

Én is mindenkiről hallok valamit, amit lehet, hogy nem szeretné, hogy megtudja valaki, ezért is nevetek rajtuk.

Hiába néznek le, mert tudom, hogy sose érik el az én szintemet, mikor 2-3-an teszik ki, azt amit én egyedül. :D

És talán ezt fájt nekik a legjobban évek óta, amíg abba a közösségbe voltam.

Szóval maradj csak ilyen, de azért tényleg vigyázz, hogy ne használjanak ki, és ne engedd, hogy megsértsenek, vagy ha meg is sértenek tedd magad, hogy nem érdekel.

2016. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!