Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma reggeli felkeléskor tapaszt...

Ma reggeli felkeléskor tapasztaltam, hogy egy évesem haja totál savanyú szagú. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Mitől lehet?

Gondoltam arra is, hogy beleizzadt (tetőtér, egyetlen ujjatlan body-ban alszik, nem is takarom be, így is izzad). Ezért megmostam reggel a haját. Utána 1 órával ugyanolyan szagú. Savanykás, mintha kefirrel vagy aludttejjel kenték volna be...

Mi lehet ez?

Volt már ilyen tapasztalatotok?


2010. júl. 17. 09:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem a foga jön esetleg?Némely babánál a savanykás szagú jelei vannak a fogzásnak.Csak a haja v.az egész teste ilyen szagú?
2010. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Talán inkább csak a haja. Meg talán kicsit a vizelete.

Tényleg lehet fogzás? De akkor nem a szájából érezném a savanykás szagot?

2010. júl. 17. 09:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze, 7.5 hós fiamnál ugyanez a helyzet, ettől a dögmelegtől van. Van, hogy napi 3x pancsol, ekkor a haját is átmosom neki, de fél óra múlva újra büdi. Ahogy nő a gyerek, az izzadtsága is erősebb szagú, meg hát ebben a hőségben ezen nem is lehet csodálkozni... majd elmúlik ha lehűl a levegő.
2010. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A fiamnak még nem jön a foga és neki is nagyon büdös a haja, a meleg miatt van szerintem.
2010. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

...remélem...

Én is napi 3-szor pancsoltatom. :)


A fogzástól egyébként talán a széklete lehetne még savanykás. Talán...

2010. júl. 17. 09:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is tegnap vettem észre a lányomon (21 hónapos). Alig van haja, most kezd nőni neki, ha megizzad, egy pillanat alatt vizes a feje. Tegnap mostuk neki a haját, ma reggelre megint savanykás szagú volt. A melegre tippelek...
2010. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A melegtől lesz, az enyém haja is olyan mint az aludt tej...fujj:S kicsit nagyon büdi, de azzal bíztatom magam,hogy hamarosan elmúlik:D
2010. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:)
2010. júl. 17. 09:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. 13 hónapos kisfiamat szagolgatom 2-3 napja, olyan fura neki is. A nyaka is, a tokája alatt... tuti a melegtől.
2010. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Hát akkor valószínű hogy a meleg lesz a ludas,én ilyent nem tapasztalok a szintén 1 évesemnél,most is ugyanolyan babaillatú mint máskor.De amit én irtam az igaz,esetleg olvasd el a KIsmamablog.hu fogzásnál,ott írja ezt a tünetet is.
2010. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!