Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet savanyú testszagú...

Mitől lehet savanyú testszagú a kisfiam? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kisfiam 16 hónapos és néhány napja azt vettem észre,hogy fürdés után kb már 1-2 órával savanyú izzadtság szagú lesz.

Nem tudom,hogy ez mitől lehet.


2010. szept. 18. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoptatod még?
2010. szept. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem már a fiamon ezt egyszer-kétszer. Az enyém 18 hónapos és szoptatom sokat. Sajnos választ én sem tudok adni, de kíváncsi vagyok nagyon.
2010. szept. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem,már nem szoptatom.:(
2010. szept. 19. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
A babák is izzadnak, de a pubertáns korig az izzadtság szagtalan. Akkor a hormonok miatt kezd szagos lenni. Kérdezz rá a dokinál.
2010. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
olvastam valahol, hogy fogzás esetén is lehet a babáknak izzadtság, illetve savanyú szaguk.
2010. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Ha már nem szoptatod, kérdés, hogy mióta, mert lehet, hogy még a hormonjaid ürülnek ki belőle és ez okozhat ilyen szagot. Illetve valami étel, amit eddig nem, vagy csak hasonlót kapott. Általában tejtermék tud ilyet csinálni. Elmúlik nemsoká.
2010. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
fürdesd meg talán az segít a problémán.
2011. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!