Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért görcsölök rá a barátnősz...

Miért görcsölök rá a barátnőszerzésre?

Figyelt kérdés

Rendszerint, ha megtetszik valaki, akkor hosszasan tervezgetem, hogy mit-hogyan fogok tenni/mondani/írni, mielőtt lépek felé. Ez általában úgy végződik, hogy, mivel semmivel nem akarom elrontani a dolgot, ezért már az elejétől kezdve óvatos vagyok, próbálok nagyon odafigyelni mit mondok/kérdezek, de ennek hála soha életemben nem sikerült még így barátnőt, de még baráti kapcsolatot sem kialakítanom.. Sőt, még egy normális beszélgetés sem született meg így..

Viszont amikor teljesen váratlanul, spontán összekerülök egy random lánnyal, akit előtte soha nem láttam, rendszerint iszonyat szórakoztató beszélgetéseket tudunk letolni. Most facebookon 'futottam össze' egy ismeretlen csajjal és lassan három napja, szinte folyamatosan beszélgetünk konkrétan a SEMMIRŐL, de mégis élvezetes a dolog mindkettőnk számára. A probléma, hogy ezekre a lányokra kezdettől fogva csak barátként merek gondolni, és ők is rám.


Mit tanácsoltok?

16/F


2016. júl. 2. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak legyèl kedves , azzal sok mindent elérsz majd.:)
2016. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Spontannak kell lenned mindig, ahhoz meg az kell hogy ne tervezz semmit. Ismeros cipo, hogyha megterveztem valamit akkor az esetek nagyreszeben nem sikerult, mert erezte a lany, hogy nem vagyok teljesen ellazulva, vagy pedig nem ugy ment ahogy elterveztem.
2016. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyan viselkedsz azzal aki nem érdekel úgymond? Azokra is így rágörcsölsz? Egyszerűen csak tekints úgy azokra akik érdekelnek,mintha nem jelentenének számodra semmit. Sőt,ne is jelentsen semmit hogy mit gondolnak rólad,mert ha az udvariasságod meg a kedvességed és jómodorod megtartod akkor csakis jó véleménnyel lehetnek rólad. Építgesd az önbizalmad,bízz abban hogy igenis tudsz kapcsolatokat kialakítani anélkül hogy valami nagy dolgot tennél. Csak magabiztosan.:)
2016. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesen magamra ismertem ebben az írásban, de én sose tudtam volna ilyen jól leírni. Segíteni nem tudok, én is a tanácsokért jöttem. :D
2016. júl. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!