Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most valami front van? Görcsöl...

Most valami front van? Görcsölök.33hkm

Figyelt kérdés
Ha jön a front, mindig görcsölök. De mostanában nem tudok semmilyen frontról, de akkor mitől görcsölhetek? Nem fáj annyira nagyon, beveszek még egy magnéziumot, remélem segít. Normális, hogy ilyenkor már görcsölgetek?
2016. júl. 1. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szedj normális magnéziumot!

MagneB, magnerot... cukorka erősebb görcsre. Min. magnosolv

2016. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs front, majd vasárnap. Érintő hidegfront mondjuk volt csak abból sokat nem lehetett érezni. A meteoklinika honlapján szoktam nézni.

31 hetes koromtól időnként, 34 hetes koromtól mindennap voltak jóslófájásaim, enyhe menziszerű görcsökkel. Nem tudom mennyire normális, nálam semmilyen gondot nem okozott. Akkor elég sokat olvastam erről, braxton hicks összehúzódások amelyek a terhesség korai szakaszában megjelennek, nem nyitják a méhszájat csak felkeszítik a szervezetet a szülésre. Az idő előrehaladtával egyre erősebbek de különbözőek vagyunk, van aki semmit nem érez csak az igazi fájásokat más meg korán érzi ezeket. Emiatt én nem aggódtam de nagyon sok magnéziumot ittam. 39+4 hetesen indult be a szülésem.

2016. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként én Magnosolvot ittam.
2016. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magnosolvot ittam egy órája, nem igazán használt, most bevette 2 Magne b6-ot. Remélem segít, nagyon félek, hogy beindul a szülés.
2016. júl. 1. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy azért ha egy órán belül görcsölsz többször is menj be az ügyeletre. Én is megjártam 31 hetesen, azt mondták csak jósló. Csak elsőre ijesztő volt 5-10 percenként görcsölni így jobb volt az ügyelet.
2016. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most iszok még egy Magnosolvot. Aggódok.
2016. júl. 1. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj be egész nyugodtan, inkább csináljanak egy fölösleges ctg-t, azért vannak! Én 30 hetesen mentem be, mert nem tudtam eldönteni, hogy mit érzek. Úgyis akkor nyugszol meg, ha orvos mondja, hogy minden ok. ;)
2016. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Segített a magnézium, már nem görcsölök. Lehet hogy ma túl sokat sétálgattam, elfáradtam.
2016. júl. 1. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!