Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tudom könnyebben elfogad...

Miért tudom könnyebben elfogadni, hogy egy tanár meleg, minthogy tetkoja van?

Figyelt kérdés
Tetoválással nekem hiteltelennek tűnik, nem tudom komolyan venni. Hogyan változzak jövőre a tanárral szemben, hogy elfogadjam a tetoválásával együtt?

2016. júl. 3. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod, más nem.
2016. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Szánalmas vagy. Az csak egy rajz. Semmivel nem kevesebb tőle.


Normális embernek ez nem okoz egész nyárra fennakadást.

2016. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért okoz gondot elfogadni? Mert valószínűleg nem sűrűn látsz tetovált embereket. De gondolj bele hogy az a tanár is kijárta a megfelelő iskolát hogy taníthasson mint egy másik tanárod. Semmivel sem kevesebb, max bevállalósabb.
2016. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Inessential ***** válasza:

"Tetoválással nekem hiteltelennek tűnik"

Miért?

"nem tudom komolyan venni."

Miért nem?

2016. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy olyan tanarnőm,nem is tanár, akinek van tetoválása.

Számomra még érdekesebbnek tűnt,mióta megtudtam, hogy tetoválása van.

Bár igaz, számomra, akiknek tetoválasai vannak, azok mind különlegesebbek.

Attól, hogy még tetoválása van, nem függ a személyiségétől, illetve a személyiség nem függ attól, hogy neki van valami a testén firkálva.

2016. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert arról, hogy meleg, nem tehet.De a tetoválást ő választotta. Nincs ebben semmi elítélendő.

Komoly elhatározásnak kell lennie, iszonyatos magabiztosságnak, hogy egy tetkót örök életre magunkra varrassunk. Most keresztet tetováltat, hisz benne, élete végéig hívó is marad..Juliska a szerelme, azt nem húzza át évente: Annára, Bélára, Gézára.

Nem vagyok tetoválás híve, de ez mindenkinek a saját döntése, és ettől nem lesz hiteltelen.

2016. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Makaronka válasza:

:)) fura vagy.

habár a szemöldököt tetováló embereket én se tudom nagyon

elfogadni

most komolyan feltetoválni egy szörzetet?! :D

2016. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Szemöldököt talán azért tetováltat sok csaj, mert eredetileg mondjuk túl világos a szemöldöke, és mindig ki kellene húzogatnia szemöldökceruzával, de így megkönnyíti a helyzetét és időt is megspórol vele.


Kérdező: Gimis vagy? Van olyan tanárod is, akiről konkrétan tudod, hogy meleg, de jobban elfogadod, mint a tetkósat? Egyébként szerintem teljesen elfogadható a tetkó is egy tanáron, ő is ember, hadd csináljon már azt, amit akar legalább ilyen téren. Az ő ízlése, az ő teste, ettől még lehet kiváló pedagógus és tökéletesen érthet azokhoz a tárgyakhoz, amiket tanít. Próbáld meg nem úgy felfogni a dolgokat, hogy ettől kevésbé hiteles, mert nem függ össze a kettő. :)

2016. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!