Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért flörtöl a tanárom velem...

Miért flörtöl a tanárom velem és az osztálytársammal? Egyneműek vagyunk, miből gondolja hogy bennem is van meleg hajlam:/

Figyelt kérdés

2015. febr. 11. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
miből gondolod hogy flörtöl?
2015. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Ez nem korrekt a részéről, hogy tanárként ezt csinálja, de egyébként meg sokan mondják, hogy őket nem érdekli a dolog, aztán meg mikor téma van nem lehet őket lerobbantani a kolbászról.
2015. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
sokszor néz,piszkálja a haját,és mosolyog,ráadásul nem is beszélgetünk,nincs kommonikáció,vagyis ezt flörtölés céljából teszi
2015. febr. 11. 12:31
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom én ezt nem tudom flörtnek venni.

az hogy néz biztoss mindig akkor kapod el a tekintetét amikor rád néz. (vagy látja a szemedben a tudásszomjat ezért néz rád/vagy csak ritkaronda arcod van ami vonzza a tekintetet.)

piszkálja a haját? én is szoktam piszkálni minden különösebb ok nélkül. furcsa lenne ha kopaszon piszkálná mondjuk.

mosolygással meg jóérzést tud közvetiteni a hallgatóság felé ezáltal elérve hogy jobban figyeljenek rá.

legalább srác vagy?

2015. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen srác vagyok,de nem ronda az arcom,teljesen tiszta,pattanástalan ha így jobban hangzik:) szóval nem lehet ilyen hülyeséget kitalálni
2015. febr. 11. 13:04
 6/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sok tanuló képes mindent túlgondolni. Ha kedves egy tanár, akkor biztos dugni akar. Ha rádnéz, akkor már flörtöl. Ha hozzád szól, meg már össze is akar házasodni, nemde?

Erősen túlreagálod a dolgokat, ennek köze nincs a flörthöz.

2015. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nyilván lassan 18 évesen félreértem a dolgokat,de érezhető ha valaki nem hetero
2015. febr. 11. 13:30
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

a tisztaság és a pattanások hiánya nem feltétlen jelenti hogy szép az arcod... csontozattól függ ez...

amúgy én heteróként sokkal többet viselkedek "melegként" mint egy homo ismerősöm úgyhogy nem lehet ezt ez alapján eldönteni. szimplán túlreagálod az egészet.

2015. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szemmel láthatóan baromira félreérted a dolgokat, és azért 17 évesen még ne tartsd magad a bölcsesség és élettapasztalat netovábbjának.

Ez a legjobban ott mutatkozik meg, hogy egy mosolyból meg egy szemkontaktusból egyből melegnek tartasz valakit.

2015. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Pedig benned van egy jókora látens meleg hajlam, mivel minden áron azt akarod bizonygatni, hogy a tanárod meleg, és flörtölget veled. Mindezt úgy, hogy semmit nem csinál.

Egy heterónak eszébe nem jutna a nagy semmiből ezt bizonygatni, meg ezen fantáziálni.

Még nem vallottad be magadnak, de minimum biszex vagy. Ami persze egyáltalán nem baj, attól még ugyanaz az ember maradsz, ha nem csak a csajokkal fekszel össze.

2015. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!