Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha tudom hogy a tanárom...

Ha tudom hogy a tanárom biszex, akkor miért engem vádolt meg azzal hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Ha tudom hogy a tanárom biszex, akkor miért engem vádolt meg azzal hogy meleg vagyok? Ez azt jelenti hogy félt hogy beköpöm, és inkább engem mocskolt be, mindenki előtt? Persze én nem mondtam el senkinek, de ő meg hazudott mindenkinek rólam, most mit tegyek?

2015. szept. 21. 14:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Konkrétan mi történt?
2015. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Semmit, a tanárod úgyse fogja bevallani, hogy hazudott. Ha egy tanár viszont kigúnyol emiatt, akkor nyilván megvannak a helyek, ahol panaszt tehetsz, de a diákok ritkán vetemednek arra, hogy ezt ki is használják. Leginkább otthagyhatnád az iskolát, ha ennyire infantilisek a tanáraid, de ezt a történettől függetlenül mondom. Meg a saját magadon is változtathatnál, hogy a melegséget ne mocsoknak hívd.
2015. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

De kinek mondta ezt? Milyen szituációban? Milyen előzménnyel?

Én nem hiszem, hogy bemocskolt téged, mert félt. Hiszen, én úgy gondolom, hogyha ő ilyet mondott rólad, akkor egyértelmű, hogy te meg elmondod, amit te tudsz. Ha meg nem mondd rólad semmi rosszat, akkor te sem róla

Na meg mondani bármit lehet. De bizonyítani?

Miért mondta rólad, hogy meleg vagy és ezt hogyan bizonyítja? Meg kinek?

Én nem értem az egész helyzetet.

2015. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2" Váltok iskolát,de ezt a tanár nem fogja meguszni,ezt nem hagyom ..
2015. szept. 21. 14:18
 5/20 A kérdező kommentje:

3.Egyértelműek a jelek:

Több tanár megjegyzést tett

2015. szept. 21. 14:20
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak beképzeled?

Na meg a tanárod, honnan tudhatná, hogy te meleg vagy?

2015. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A saját tanárommal űzent ,ők meg azt hiszik kiakartam kezdeni az egyik tanárral,és róla kérdeznek tőlem
2015. szept. 21. 14:23
 8/20 anonim ***** válasza:

De mit csináltál, amit ők kikezdésnek gondoltak?

Ha meg nem így volt, akkor nagy meglepődés és kikéred magadnak, hogy ezt honnan szedték. Ennyi. Sőt! Azt sem kell tudniuk, hogy te valóban meleg vagy. Nem tartozik rájuk.

2015. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én semmit élőbe,itt történt a dolog,és szerintem látni is fogja remélem
2015. szept. 21. 14:29
 10/20 anonim ***** válasza:

De mi történt?

Tényleg nem lehet így érteni.

2015. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!