Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy komoly, rendes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy komoly, rendes, okos és rendkívül aranyos srác. Hogy lehet az, hogy neki egy ilyen lány kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem az a kérdés, hogy miért nem engem. Tényleg nem az.

Szóval, ismerek egy helyes, rendes, okos és tényleg aranyos srácot, aki a korunkhoz képest érett.

Miért kell neki egy depressziós, ronda, dagadt, fekete "humorral" rendelkező lány? Összevissza hazudik, elárul mindenkit, ráadásul borzasztó buta.

Csak én nem értem a választást? Vagy én vagyok a fura, hogy ezt nem értem?

Egyébként a lány az én osztályomba jár, a fiú évfolyamtárs.

A választott 14/L, a fiú 14/F, én pedig 14/L.



2016. márc. 2. 21:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

1. Ez jön be neki.

2. Nem is ismered a lányt.

3. Kérdezd meg a sráctól.

2016. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1. Az ő választása, lehetséges.

2. Ismerem a lányt, ne félj. Rég barátnők voltunk, szinte testvérek.

3. Soha az életben.

2016. márc. 2. 21:34
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Ha egyszer szereti, akkor a hibáival együtt szereti és elfogadja úgy, ahogy van, bármilyen is a lány.

Ő tetszik neki, kész.

2016. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Ömm... SZia 😃

Szerintem, nem tud róla hogy a választása mit művel a többiekkel, gondolok itt az árulásra, hazugságokra. Ha mégis tisztában van ezekkel a dolgokkal akkor nem igazán tudom. Meg szerintem a lány másképp viselkedik a fiúval (kedvesebb vele) és ez megfogta a lányban. Persze ezek csak az én véleményeim


Vagy ha mindenképp ki akarod deríteni, akkor kérdezd meg a fiút!

Hiszen nem vagyunk gondolat olvasók! (sajnos)

2016. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor ezek szerint csak nekem furcsa. :)

Akkor asszem még egy "szerelem", ami nem jött össze... király.

2016. márc. 2. 21:40
 6/21 anonim ***** válasza:
Várj... Hogy érted az utolsó kommentet?
2016. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Rég barátnők voltunk, szinte testvérek. "


- Ha barátnők tudtatok lenni, akkor biztosan ismered a belső értékeit, amit a fiú is felismert.

2016. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha a többi lány nem mind dagadtabb vagy csúnyább, akkor tuti elnéztél valamit. Egy ilyen lány senkinek nem tetszene.

Biztos valami más ok van háttérben, az ilyen népszerűbb srácok nem ezekre a lányokra gerjednek.

2016. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jobratyo, privátban írtam. :)
2016. márc. 2. 21:48
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát figyelj nyolcas, épp ez az, amit én se értek. De valami csak megfogta benne... talán sajnálja. Vagy egyszerűen ilyenekre bukik, nem olyan bolond emberekre, mint mondjuk én. :D szöges ellentétem a lány.
2016. márc. 2. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!