Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos akadályokba ütközök szinte állandóan párkeresésben. Sokan mondják, hogy jóképű vagyok, sokat is "foglalkozok" magammal. Ápolt vagyok, nyáron napozok (és szerencsére télen is megmarad, mivel nem szoktam hámlani, persze valamilyen szinten "fakulok"), rendszeresen edzek, elegánsan öltözködöm.


Akikkel kapcsolatban voltam az utóbbi időben, mind azt sugallta, hogy nem elég jók hozzám, túl vonzó vagyok, többet érdemlek. (átlagos lányok) És azt is szokták mondani, hogy biztos van másik csaj is a háttérben.... :/


Viszont hiába próbálnék keresni komoly kapcsolatra szebb, átlagon felüli hölgyet, nem tudok... Mind azt mondja, hogy jóképű és aranyos vagyok. (Igaz, letagadhatnék 3-4 évet a koromból)Így, mivel "aranyos" vagyok, nem igazán szeretnének tőlem bármi komolyabbat...


Szerintetek mi tévő legyek? Kezdem azt érezni, hogy hiába teszek meg mindent, hiába vagyok igényes....


21/F



2016. jan. 3. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Ez érdekes! Újabb példa, hogy a nőkön lehetetetlen kiigazodni...
2016. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!


Én is napi szinten lepődök meg, de sajnos ez a helyzet. Nem értem én sem, miért... Nem akarok egyetlen egy nőt sem ellenem szegezni, de manapság tényleg nem lehet rajtuk kiigazódni (természetesen tisztelet a kivételnek!!). Várom, hátha valaki tud magyarázatot, netán tanácsot adni ezzel kapcsolatban. Hölgyek véleményére és tanácsaira is kíváncsi vagyok!

2016. jan. 3. 20:07
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Próbáltad már azoknak az "átlagos" lányoknak azt sugallni, hogy szerinted csodálatosak? Mert ha azt érezteted velük, hogy ők csak átlagosak, akkor ne csodálkozz, hogy kevésnek gondolják magukat hozzád. Annyit sugallják a nőknek, hogy ilyeneknek meg olyanoknak kell lennie, hogy a legtöbben önértékelési zavaroktól küzdenek - én egy évtizeden keresztül gyűlöltem magam, nem tartottam magam szépnek, és ha valaki elkezdett volna udvarolni, főleg ha a helyesebb fajtából való, nagyon nehezen hittem volna neki.

Ha a küldeje nem is az a egetrengető fantasztikusan tökéletes, minden nőben, ahogy emberben van valami átlagon felüli, valami csodálatos - és ha akarsz egy lányt, ezt éreztetned kell vele, hogy el tudja hinni, hogy kell neked.

2016. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 akori ***** válasza:
Szia.Mit értesz az alatt, hogy azt sugallták nem elég jók hozzám, túl vonzó vagyok? Ez miben nyilvánul meg?
2016. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves #3!


Minden kapcsolatomban kedveskedtem, mindig sugalltam feléjük, hogy mennyire szépek, dekoratívak, sose éreztettem velük azt, hogy nem hozzám valóak lennének. Jelenlétükkor egyetlen egy nőre se néztem, nem bámultam senkit, hűséges maradtam hozzájuk. Még a bulizást is hanyagoltam, hisz abból is csak az jött le, hogy biztos csajozok ott, hiába vittem magammal a barátnőimet... Lényeg, hogy mindent megadtam nekik, de valahogy mégis azt érezték, hogy jobb vagyok náluk, biztos vagyok mással is velük párhuzamosan. :( És ezt sajnálom nagyon, valamiért ezek okokból kifolyólag nem igazán bíznak meg bennem az átlagos lányok, pedig semmi okuk nem lenne rá, mert nem olyan vagyok. És ez rettentő mód elszomorít. :(

2016. jan. 3. 20:31
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves #4!


Abban, hogy mondogatják, hogy túl helyes, vonzó vagyok hozzájuk képest, nem értik, miért pont velük járok, miközben sokkal jobb nőket is megszerezhetnék... Meg abban nyilvánul meg, hogy mondják, biztos mással is vagyok velük párhuzamosan.

2016. jan. 3. 20:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy fura, de valóban így van. :/
2016. jan. 3. 20:56
 8/11 akori ***** válasza:

3#-as vagyok.

Ne add fel! Leírtak és az írás stilusodból kiindulva nincs veled semmi baj. Lehet, hogy azok az "átlag felettiek" rossz fiúkra hajtanak. Pár év ( rossz tapasztalatok után ) múlva valószínűleg mindent megtennének egy olyan ferfiért, mint te.

Van hozzád hasonló ismerosom (sportos, helyes srác) neki is több éven keresztül nem jött össze, mert rendes srác és sajnos sok lány csak játszadozott vele, az átlagos lányok meg azt gondolták, hogy Ő nem akarna tőlük semmit sem... de végül ő is talált egy szép, aranyos csajt.

N

2016. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves #3-as!


Köszönöm a biztató szavakat! Reménykedem, hogy a közeljövőben én is lehetek olyan szerencsés, akár az ismerősöd, hisz ugyanabban a cipőben járok én is sajnos. :/ Sajnos nem értem, miért pont a "rosszfiúk" vonzóbbak a nők körében, hisz attól még hogy rendes, normális életet él valaki, nem azt jelenti, hogy gyáva alak, vagy éppen unalmas...


A véleményeket, tanácsokat természetesen még mindig szívesen fogadom! :)

2016. jan. 3. 23:54
 10/11 anonim ***** válasza:

"sokat is "foglalkozok" magammal"


Lehet, épp ez a bajuk? Talán aggaszthatja őket hogy nem lennének számodra elég fontosak hosszútávon?

Volt egy ilyen kifejezés is a körünkben: "Nem fértem el tőle" -ez azt jelentette, nem volt elég figyelem a nőn, csávókám volt a főszereplő. Ha túlságosan vonzó vagy, a lánynak állandóan kompenzálásra lesz szüksége, mert különben leveszed róla a figyelmet.Ha túl szép vagy, az is baj. A nőnek kell a dísznek lenni, valahogy ez az általános felfogás. Nem bunkóságból rom, de engem is taszítana ha a férfi sokat foglalkozik magával, képes még napozni azaz időzni (!!!) is hogy szépen lesüljön... az már nem az ad magára szint, az pedig egy nőnek sok már. A nő legyen nálad mutatósabb, erre figyelj szerintem. Ha szebb vagy nála, kompenzálj, készíts visszafogottabb külsőt magadnak. Ha ketten elmentek valahova és minden tekintet rád irányul egy buliban, hát az rettenetes, el is savaztad magadtól a nőt. Nem fog veled versengeni az elismerő pillantásokért, inkább elmegy mellőled.

44/N

2017. máj. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!