Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szokta ezt csinálni...

Más is szokta ezt csinálni vagy csak én?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben észrevettem (régen nem csináltam ilyet) hogy szinte állandóan valami jár a fejembe. Ha valami nagyon érdekel, addig nem nyugszom, míg meg nem találom rá a választ. Ha valaki gyanús nekem, vagy azt érzem, hazudik, azon agyalok, hogy miben sántikál. Ha valaki titkolózik, próbálok rájönni a titokra és egész nap ezen kattog az agyam. Ha eszembe jut valami problémám, sajnos az megy a fejembe egy jó darabig, azon gondolkozom hogy vajon miért van az és hogyan lehetne megoldani. Rengeteg kérdés foglalkoztat, ami amúgy tök lényegtelen meg a részletek nem is nagyon érdekelnének: pl volt/van-e más bolygón élet, mit érez az ember amikor meghal, léteznek-e angyalok, szellemek meg ilyen természetfeletti lények

Meg a jövőm is sokszor jár a fejembe. Tervezgetem, elképzelem, remélem hogy úgy lesz, gondolkozok, mindenre A,B,C,D,E,F variációt készítek, nem szeretem, ha váratlanul érnek a dolgok. Mindig mindent alaposan átgondolok.

Keresem a logikát a dolgokban, a dolgok értelmét és idegesít, ha egy dolognak nem látom értelmét. Pedig sokmindenben nincs logika.

Szóval állandóan filozofálgatok, valamin gondolkodom.


2016. júl. 3. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Engem megszállottnak, és paranoiásnak hisznek.
2016. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Inessential ***** válasza:

Nem csak te.

De én nem vagyok paranoiás.

2016. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Döbbenetes, én is így vagyok ezzel. Véletlenül nem ikrek a csillagjegyed?
2016. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Inessential ***** válasza:
#3, a horoszkópok nem jelentenek semmit.
2016. júl. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de az enyém döbbenetesen telitalálat, 95% ban helytálló az alapleírás. Az ikrek csillagjegy egyik fő jellemzője a nyughatatlanság, az állandó kutakodás, promlémmegoldásra törelvés.
2016. júl. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Inessential ***** válasza:

Ha olvasgatod a többi horoszkópot is, azok között is fogsz találni olyanokat, amik igazak lehetnek rád. A horoszkópok csak általános jellemzések. Tegyük fel, hogy van 100 ikrek csillagjegyű ember egy teremben. Ha mindenkire passzolna a leírás, akkor elveszne az emberek egyénisége és mindenki kiszámítható lenne, de ez nem így van, mert mindig van olyan, akire egyáltalán nem passzol és ezzel elveszti a komolyságát.

Az egész szcientológia, ebbe belefoglalva a horoszkópokat is, csak egy áltudomány.

2016. júl. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tollbogre ***** válasza:
Szerintem ez már beteges.
2016. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok,


Igazad van, de valami igazság a horoszkópban is kell, hogy legyen. A szcientológiás baromság meg olyan messze van tőlem, mint Makó Jeruzsálemtől.

2016. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!