Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orál szexet ki milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orál szexet ki milyen pózba szokta csinálni? Esetleg valami különlegesség?

Figyelt kérdés
Barátommal szeretnénk egy kis újdonságot belevinni az orál szexbe, ha tudtok valami jó pózt írjátok le légyszi! Köszi!

2016. febr. 21. 20:12
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

68ba szoktuk.


26/F

2016. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ülve, állva, fekve
2016. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátom hanyatt fekszik az ágyon, én pedig a feje felett térdelek. Ezt a barátom azért szereti,mert így neki kényelmesebb :D
2016. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Noren: az zsír! Egyetértek. Nekem a volt szomszédasszonyom volt ebben benne. (28-as bombázó, de elköltöztek a férjével egy fél éve.. :D :D) Nem is tudom hányszor 1-gyel tartozok neki! :D


Kérdező: én a szeretem fogni a lány fejét főleg a végén. ;)

2016. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Változó. Nekem a kedvencem, ha a pasi áll én meg térdelek. Úgy a legizgatóbb...annyira, h sokszor a földre csöpögök...
2016. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A párom fekszik, én oldalról az arca fölé hajolok és megtámaszkodom az ágy felső részén. Ő így, oldalról szereti csinálni nekem, nem szemből, nem 69-ben. Néha én fekszem és ő mellém térdel és akkor is oldalról. Mostanában ez a heppje.


Régebben azt is élvezte, hogy ő hanyatt feküdt és fordított 69-es pózban én döfködtem a szájába a szerszámot. Érdekes volt, mert én irányítottam és ő nem tudta mennyire fogom benyomni.


40+/F

2016. febr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem kapja be a csaj, akkor állva vagy fekve. Nyalásnál elég változó. Volt olyan ex aki csak háton szerette, vagy 69-ben. A mostani néha hátonfekszik, de inkább felémtérdel, mert nekem is kényelmes. Párszor volt még, hogy előtte térdeltem, egyik láb a nyakamban. 21/f
2016. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!