Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért alanyi elvárás, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alanyi elvárás, hogy a férfi külön garzonban lakjon, amíg a nő lakhat akár még az exeinél is?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Saját lakásomban lakom nőként, amire magam spóroltam, el tudom látni magam önállóan, nos, nem baj, ha hozzám hasonló szintű férfit szeretnék.
2016. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
keress olyat akkor, aki nem várja el
2016. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
akkor sokáig kell keresned
2016. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Én is saját lakással vártam el, hogy a férfi külön (önálló) életet éljen, és érdekes módon elég könnyen találtam ilyen társat.
2016. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
gondolom
2016. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
magyarul akkor megint csak ott tartunk, hogy olyan férfit keresnek a nők akinek olyan állása van, hogy a mai világban tud fizetni egy albérletet és és még minden más szükségletére is marad pénze, érdekes módon én ezt nem várom el a nőktől, mert én majd vele együtt szeretnék külön költözni addig minek, hogy magányosan legyek az albérletben? És igen én még mindig a szüleimmel élek, de besegítek nekik anyagilag, ez miért baj? Manapság örül az ember, hogy van munkahelye. És igen én is szeretnék már külön költözni, de nem tehetem meg anyagilag. Ez van. Ha meg a nő elvárja és ez alapján keres magának párt az nem szépítem a dolgot csak a pénzre hajt. Aki meg már külön él annál nem tudom miért elvárás, hogy a férfinak is legyen saját lakása? Ha nekem lenne nem lenne elvárás akkor se mert akkor jöhet hozzám lakni, ha meg a nőnek van akkor miért nem működhet ez fordítva?
2016. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
18 évesen én is úgy terveztem, hogy majd lesz egy megfelelő párom, akivel közösen hozunk össze mindent, ahogy anno a szüleim. Nem így alakult, rengeteg dolgon egyedül kellett átverekednem magam, küzdöttem, felépítettem az életem, gyűjtögettem, aztán úgy alakult, hogy egyedül kellett a lakásbizniszt is megoldanom, ha nem akartam nyugdíjasan is a szüleimmel élni. Nem adok alább a saját szintemen, bocs, fiúkák...
2016. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6: párom hozzám költözött, és ugyannyival száll be a közös életünkbe, mint amennyi az albija volt (kaja, rezsi, közös programok). Az a pár tízezer, amit hazaadsz, külön élet esetében semmire sem lesz elég.
2016. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ennyi lenne az elvaras mar reg lenne baratnom :D


Egyebkent valamilyen szinten meg tudom erteni. Megiscsak jobb pl hozzam eljonni es itt kettesben filmezni, vagy barmit csinalni ugy, hogy senki nem zavar minket.

De az se mindegy mondjuk milyen eletkorban...

2016. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
8: szerinted én nem tudom? De ha lenne mellettem valaki aki még keresőképes és nekem kell eltartanom akkor ketten már meglennénk akkor is ha ő csak a minimálbért keresi meg, de az én saját magam fizetése arra kevés, hogy én külön költözzek. Tisztában vagyok mennyi manapság külön élni, pont azért nem élek még külön.
2016. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!