Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Természetes ha arra vágyom...

Természetes ha arra vágyom hogy valaki betegesen, megszállottan szeressen engem?

Figyelt kérdés
20L

2016. júl. 4. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Velem is néha van ilyen. Néha ez kéne, aztán néha pár nap, amikor senki nem szól hozzám, így felváltva :D

21/F

2016. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha vágyad beteljesül, átkozni fogod azt a napot, amelyiken ez a kérdés felmerült benned!

Szüleid nem kötöttek meg annyira, mint a feltételeidnek megfelelő "szerető társ"!

Majd még a WC-re is csak engedélyével mehetsz, nemhogy egyedül az utcára, pláne nem régi férfi ismerősöddel beszélgetni!

Mégegyszer alaposan gondoljad át vágyad!

2016. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem van olyan opció, amikor természetesnek mondható.

Teszem azt, nem volt még igazán komoly kapcsolatod és még senkit sem szerettél/senki sem szeretett "úgy". Nos, ebben az esetben mondhatni, természetesnek, hisz csak meg akarod élni a szeretetet/szerelmet. És így nem biztos, hogy jó a megfogalmazás, miszerint "betegesen szeressenek", csak azt akarod, hogy valaki szívből szeressen és ne csak párszor fél órára.

Nem tudom, így volt-e, csak tippelek.

Egyébként meg egy párkapcsolat akkor jó, ha mindkét fél őrülten szereti a másikat -mondhatnám betegesen, csak a jó értelemben. Gondolom érted, mire célzok.

2016. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na kiegészítve az előző írásom a második hozzászólóéval:

Igen, ameddig csak azt érezteti valaki, hogy nagyon odavan érted, az úgy egy darabig elmegy, bár egy idő után unalmas lesz, de ha valaki tényleg a tulajdonának tekint... azt ne akard megtudni, mit élnél át.

#1

2016. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valami beteges és megszállott, az nem lehet természetes.


Bár az érzéseddel tudok azonosulni.



23f

2016. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Csak ritka hozzám hasonló aki meg tudja ezt adni egy életen át.

2016. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"betegesen, megszállottan szeressen "

Nehezen tudom elképzelni, hogy a valóságban ez bárkinek tetszene. Engem kifejezetten taszít.

Láttam már férfit így, állandóan követte, hol van a barátnője, ellenőrizgette, féltékeny volt rá.

Amikor szünet vagy szakítófélben voltak, teljesen ki volt bukva,elég szánalmas látvány volt, hogy mindig minden perce arról szólt, mit csinál, hol van, kivel van. Ez taszító.


Ez nem szerelem, ez birtoklási vágy. Ráadásul a leggyorsabban kiábrándító dolog számomra. A valóságban ez nem olyan cool.

2016. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a vágyam, a szexualitásban is :D
2016. júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!