Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van így? Miért van,...

Miért van így? Miért van, hogy egyik pillanatban örülök, másikban meg szorongok?

Figyelt kérdés
Igazából kicsit tanácstalan vagyok magammal szemben. Az a helyzet, hogy pár hónapja megláttam egy lányt, akinek rózsaszín volt a haja, és iszonyatosan megtetszett. Elhatároztam, hogy nekem is ilyen lesz a hajam, és tűkön ülve vártam a nyarat, hogy végre meg tudjam csinálni. Aztán mikor közeledett az időpont, ideges lettem, úgy éreztem, tönkreteszem a hajam (mert ugyebár ki kell szőkíteni) és arra gondoltam, hogy én ezt nagyon nem akarom, ráadásul a környezetem is ellenzi. Tegnap eljött a nagy nap, és mikor kész lett a hajam, megint iszonyatosan tetszett, aztán egy idő után komoly lelkiismeret-furdalásom lett. Azóta ez megy, hol kiugrok a bőröből és örülök, hol pedig szörnyen érzem magam. Nagyon keresem még önmagam, és nem tudom eldönteni, miért csináltam ezt a hajat, mi tetszik benne: az emberek véleménye, vagy csak nekem tetszik? Azt sem tudom, illik-e hozzám. Néha azt gondolom igen, máskor hogy nem. Teljesen össze vagyok zavarodva, és megvisel ez az állapot, főleg mert voltaképpen tényleg csak egy haj, külső, nem kéne hogy ennyire izgasson.

2016. júl. 4. 23:55
 1/1 anonim válasza:
Énszerintem menj el, kirándulj egy jót, vagy sétálj valamerre, és higgadj le. Valószínűleg a hajad miatt lettél ilyen. Mert igazából te sem tudtad mit akartál. Mielőtt cselekszel gondold át, hogy valóban jó ötlet-e amit akarsz. Előbb utóbb szerintem ez az egész el fog múlni.
2016. júl. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!