Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem azt hogy ismerkedé...

Miért érzem azt hogy ismerkedésbe folyton nekem kell tenni azért hogy legyen valami?

Figyelt kérdés

Nem ezzel van a gond, hanem h azt érzem mintha nem lenne elég amit csinálok.. Nem tudom, mi az a pont ameddig ellehet menni ?.

Azt vettem észre sok nőnél, elkezdünk beszélgetni beszélgetünk, de egy időután azt veszem észre hogy már elég egyoldalú a dolog, mintha csak én akarnék bármit is, és nem kimondottan szexuális témákról van szó, sima beszélgetés, de valahogy azt érzem hogy még többet kéne csinálnom, vagy passz.. Az érdekel meddig menjen igy ez ? Egyáltalán nem zavarja ez a nőt ? hogy elkezdünk beszélgetni, nem 2 mondatot váltunk, és képes ilyet csinálni szivtelenségből vagy nem is tudom minek nevezzem, hogy ezek után se alakul ki benne egy bizalmi szint ? De ezt a kérdez feleleket már kezdem unni


2016. júl. 5. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam a kérdezz-felelek hozzáállást olyan lánynál is akivel kesőbb összejöttem. Egyébként nem tudom miért,de szerintem a nők elvárják hogy mindig te dobj be valami témát. Egyszer szóvá tettem amikor beszéltem egy lánnyal ne csak én írjak valamit mondj te is,erre a válasz: Hát de én nem tudok semmit! :D
2016. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, ismerős :D mikor már belesüppedtek a nagy kényelembe és abba hogy kiszolgálják őket, nem csoda hogy idáig jutott a dolog. Kb nincs is értelme egy ilyen kapcsolatnak.. Lehetek én az ász meg a legvagányabb, de h ennyire nem tudják kifejezni a véleményüket.. én nem leszek ilyen lánnyal együtt az tuti :D
2016. júl. 5. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

még mindig a toplistás az amikor írsz neki egy regényt, mert kifejted amit gondolsz erre ennyi a reakció: "aha" :D


nekem több levelező társam van és pont azért jó velük levelezni, mert van véleményük és ha nem írok, vagy nem válaszolok mondjuk pár órán át/napon át (kinél hogy), akkor rám ír, tehát érdeklődik irántam, nem csak annyi, hogy hagyja úszni a barátságot, ismerkedést...


az olyan emberek akik kérdezz-feleleket játszanak azokat jobb is hagyni a francba...


23F

2016. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor valaki a másik féltől várja folyamatosan a kezdeményezést és támafeldobást, az számomra azt jelenti, hogy nincs miről beszélnie magától. Akinek hobbija, munkája, bármije van, az úgyis beszél róla. Akinek szerteágazó ismeretei vannak, amellett nem lehet unatkozni. Anno amikor én találkozgattam a jelenlegi párommal, akárhol is sétáltunk, minden helyszínnel kapcsolatban kiselőadást tartott és soha nem unatkoztam mellette. Két lábon járó lexikon, tele fiatalkori élménnyel. Akinek soha nincsen témája és mástól várja a dumát, az egy unalmas ember - és nem a nyitottság hiányáról beszélek, az más tészta. Nem kell erőltetni semmit, kedves kérdező. Minden jót!
2016. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!