Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szólongatnak le "férfiak...

Miért szólongatnak le "férfiak" folyton az utcán? Velem van a gond?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, ma voltam Győrben vizsgázni, utána az utcán egyedül sétáltam, jött szembe egy srác, aki leszólított, hogy csinos vagyok, van-e kedvem ismerkedni. Mondtam, hogy nincs, majd utánam jött, hogy esetleg később vagy máskor lenne-e?

De a múlthéten egy másik városban szintén egyedül voltam, mentem a vasútállomásra, mire egy "tegyünk a jobb oktatásért" jobbikos srác odajött hozzám és egészen a vasútállomásig dumált, próbálta kideríteni hol lakok, stb., nem is a kérdőívre koncentrál. Majd elköszönésnél közölte, hogy minden egyes visszajuttatott lapon nézni fogja, hogy hátha én vagyok az és rajta lesz a számom.

Ha egyedül vagyok 70%-ban mindig belefutok egy ilyenbe, volt már, hogy elhívtak fagyizni, az utcán közölték, hogy csodálatossá tettem a napját, hogy láthatott, többször előfordult, hogy a vonaton próbálkoztak, ahol ugye lekoptatni is nehezebb őket és még sorolhatnám.

Néha úgy érzem, hogy velem van a baj, amiért mindig megtalálnak, nem tudom hogy kellene viselkednem, hogy ezt elkerüljem. 3 éve van barátom, így nem érdekelnek mások, régen azzal próbáltam lerázni őket, hogy van barátom, de mióta megkaptam egyszer az épp aktuális "hódolótól", hogy őt nem zavarja, azóta ezt hanyagolom. Már azon is gondolkoztam, hogy veszek fel egy jegygyűrűt és csak felmutatom, de a legjobb lenne ha el lehetne kerülni őket. Szerintetek más lányokkal is gyakori az ilyen? Hogyan lehet elkerülni őket?


2016. jún. 10. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ott a válasz a leírásodban. Nem, a ronda és kövér lányokkal nem ilyenek.
2016. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ne vedd fel.

vagy vedd bóknak

2016. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Biztosan baromi szép vagy!

Minden átlagostól felfelé kinézetű lánnyal ugyanez van. Nem értem miért zavar ez téged ennyire? Ők próbálkoznak, mert az a helyzet, hogy 20 lányból 1 simán igent mond egy randira, sokan a szexre is. Egyszerűen megéri nekik. Volt olyan kollegám aki direkt a közepes kinézetű irodistákra bukott (állítólag hamarabb benne vannak a szexben), abból szólított le napi 10-et minimum, ha terepen dolgoztunk és mindig bejött neki 1, pedig nem egy túl jó pasi.

Na kb. ennyire érezd magad superwoman-nek :)

2016. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Épp ezaz, hogy nem érzem magam szuper nőnek, emiatt nem is értem. Szerintem teljesen átlagos vagyok, normál testalkatom van, próbálok nem kirívóan, normális, átlagos ruhákban járni, hogy elkerüljem az ilyeneket, de egyszerűen nem megy. Úgy gondolom, ha egy szuper kinézetű nő lennék, akkor meg se mernének szólítani, persze lehet, hogy tévedek.

Igazából azért is zavar, mert nem tudom, hogy másokkal is gyakran előfordul-e ez vagy bennem látnak valamit, ami miatt úgy érzik könnyebb velem próbálkozniuk.

2016. jún. 10. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De már leírtam. Így sem érted? Bepróbálkoznak, aztán vagy összejön, vagy nem. Egyébként egy átlagon felüli, fullosabb csajjal valóban nem mernek annyira próbálkozni, mert tudják, hogy ott több kell egy randihoz, mint amit ők nyújtani tudnak.
2016. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ÉS:attól még lehetsz simán,aki nekik kell,ők sem tökéletesek ám.......
2016. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze értem én, hogy bepróbálkoznak, hátha összejön, de hogy lehetne ezt elkerülni? Legyek vagy sokkal csúnyább vagy sokkal jobb nő? Általában rájuk se nézek, ha mégis az fel se tűnik nekem, direkt kerülök a szempontaktust, már már egyedül ki se léphetek az utcára miattuk? Vagy írjam magamra, hogy "foglalt" vagy "ne szólj hozzám"? Persze 17-18 éves koromban még tetszett és örültem neki, de már nem tudom bóknak venni, egyszerűen idegesítenek.
2016. jún. 10. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki hogy bunkó és lenéző vagy velük szemben. Ha a közeledbe jön és rádnéz te is ránézel és azt láttja rajtad hogy "na takarodj már innen!" akkor szerintem egyik sem fog tovább próbálkozni.
2016. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ha oda jön hozzád egy ilyen srác,te felhajtott fejjel nézz le rá,komor képpel és ha beszél hozzád,egyenesen,röviden válaszolj.Légy erős személyiség a szemükben és akkor tudni fogják hogy nem vagy rájuk kiváncsi.
2016. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm megpróbálom. Egyszer már próbálkoztam a rövid válaszokkal, de csak jött mellettem és kérdezgetett tovább, szerencsére ez az egyetemen volt reggel épp a terem felé tartva, oda már nem jött utánam az illető. A felemelt fejet és a "csúnya nézést" ekkor nem vetettem be de legközelebb kipróbálom azt is hátha bejön.
2016. jún. 10. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!