Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok! Tényleg ennyire vonzó...

Csajok! Tényleg ennyire vonzó ez a srác?

Figyelt kérdés

Ő az: [link]

Egy YouTube videó alatt a kommentben egy csaj annyira áradozott róla, hogy a monitorom is majdnem nedves lett tőle. :D

De szerintem a kék szemén kívül semmi extra, meg szerintem kifejezetten bárgyú tekintete van. Ha valaki felajánlaná nekem, hogy lehetek egy jóképű pasi, akkor ezerszer inkább ezt választanám: [link]

Magyarázzátok már meg nekem mi olyan szexi benne? Mert én is fel tudom venni ezt a "titokzatos", érzelgős, hunyorgós ábrázatot, talán még lehet több sikerem is lenne a csajoknál, mint most.



2016. júl. 5. 17:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem kifejezetten ocsmány.
2016. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyenesen ronda ez a csavo.
2016. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
úristen megijedtem :D
2016. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 darlix ***** válasza:
67%
Nekemse igazán tetszik
2016. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
83%

Na az biztos hogy én nem fogom tudni neked megmagyarázni, amit kérdeztél... Ez a szerencsétlen számomra nemhogy kellemes látvány, hanem inkább a hányinger kerülget tőle. Akit linkeltél, hogy inkább rá hasonlítanál, rá már tudom azt mondani, hogy végre egy pasi, aki nem nőiesedett el, akiben van férfiasság.

De ha végig mész egy nagyváros utcáin, csupa 'lányos fiú' jön veled szembe...egyre fiatalabbak is és ráadásul egyre többen.

2016. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Hát akkor ezek szerint a szépség tényleg szubjektív. :D

Mondjuk abban azért lehet mindenki egyetért velem, hogy a másodiknak linkelt pasi azért elég standard álomkategória a nők szemében. Szóval nem véletlen, hogy én is elviselnék egy olyan kinézetet.

2016. júl. 5. 17:39
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
Úgy néz ki mint Milla Jovovich csak férfiban.Borzasztó!A másik viszont fullos!
2016. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
Nekem sem jön be. Mintha valami betegsége lenne. Nemtom. Fura a feje.
2016. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

van benne valami és jól néz ki, de azért regényeket nem írnék arról milyen szexi, szerintem a lány egy bezsongott 12 éves lehetett (elnézést ha mégse, vagy tévedtem 1-2 évet!)


emellett a te verziód is jóképű...mindenkinek más a zsánere ezt el kell fogadni dehát annyi féle ember van :D

2016. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön, pedig már korántsem vagyok ez a korosztály.

A második is, sőt. De a kettő között van azétr egy pár év különbség is, a tiniknek sztem érthető módon az előbbi a vonzó. Felnőtt nőként egyértelműen a másodkat választanám, de ha tíz éve alkalmam lett volna egy olyan pasival járni, mint az első...

2016. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!