Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Héé csajok! Miért nézték...

Héé csajok! Miért nézték furán a csendes srácokra?

Figyelt kérdés

szóval azt vettem észre hogy, csúnyán mérgesen nézték az ilyen srácokra, talán azt várjátok hogy megszólítson, vagy mosolygós arcot vágjon. És ha mondjuk osztálytársak vagytok és beszélgettek akkor miért érzem azt felőletek hogy kicsit taszítjátok magatokat és mintha máson járna a feketek.


Átlagos srác vagyok állítólag aranyos... , mielőtt a csúnya vagy és hasonlók jönnének



2015. máj. 6. 06:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Az "aranyos" azt jelenti, hogy nem akar megbántani, nincs az az isten, hogy dugjon veled. Nem vagy büdös, vagy ilyesmi? (komolyan kérdezem, lehet hogy te nem érzed, de mások igen)
2015. máj. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Skizofrénia egyik alaptünete, hogy azt hiszed mindenki téged figyel...
2015. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Kedves elottem szolo,sajnalom, hogy nem vagy tisztaban az aranyos szo fogalmaval. Rn ezt a kifejezest hasznalom olyan fiura aki bejon. Attol,hogy jol nez ki meg lehet aranyos. Ez a ketto nem zarja ki egymast. Es ami a szexualitást illeti,nem minden lanynak az jut eszebe egy fiu lattan,hogy lefekudne e vele.

Igazabol a csendesseg nem zavar. En sem vagyok valami beszedes. Szerintem inkabb legyen valaki csendes, minthogy a masik fel unja a locsogasat. :)

17/L

2015. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért hiszed hogy mindenki veled foglalkozik?

Aki csendes azt általában észre sem veszik, nem foglalkoznak vele. Nem várnak tőle semmit, hiszen csendes, egyértelmű hogy nem fog odajönni beszélgetni vagy akármi. Nem is várja ezt senki, de valószínűleg hozzád sem fog senki odamenni emiatt.

2015. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem! nem vagyok büdös, ápolt vagyok sőt...

fiú létemre már 3 éve magamra mosók!

skizofrén : hát nem hiszem hogy az lennék


csak ha társaságban megszólalok akkor lenézően néznek rám

2015. máj. 6. 15:40
 6/11 anonim válasza:
szerintem nem feléd irányul ez a gesztus.Például néha velem is van, hogy nagyon csúnyán nézek valakire közben meg nem áll szándékomba, de éppen elgondolkozom.Vagy párszor volt olyan, hogy nappal szemben mentem és iszonyúan belesütött a szemembe és feltételezem elég komor és unszimpatikus fejet vághattam.De persze lehet más, csak gondolj ilyenekre mielőtt rosszul érzed magad emiatt :)
2015. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Borsikaaa válasza:

ha csak páran néznek rád így akkor lehet hogy bejössz nekik

Ha sokan akkor meg lehet hogy más az oka... Nekem is egy csendesebb fiú tetszik..!

2015. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Van egy elsős gimis kiscsaj 14-15éves lehet és reggelente olyan csúnyán szokott rám nézni, ő is ilyen csendes de ő viszont csak az a nem szólsz hozzám addig kus.. féle csendes.. szóval mások előtt beszédes, csak olyan kislányosan beszél...


És néhány alkalommal a buszon a 4-es be ültem mert már nem volt hely, és ő szemben ült velem, és akkor is ha rá néztem olyan mérgesen nézet rám és enyhe félelmet is felfedeztem benne.


És 20éves fiú vagyok de ha csoda ha 3-4 emberrel beszéltem 2percet azon a helyen 6év alatt ahol a buszt kell várni amolyan átszálló hely...


Ez a lány akiről beszélek biztos vagyok benne 5-6év múlva bomba nő lesz, most még elég vékonyka deszka gyerekes mondhatni ami normális ebben a korban. Nem is akarok tőle semmit mert túl fiatal hozzám képest, egy másik csajjal akartam össze jönni de ő meg egy duma gép és rengeteg haverja van ő most 18éves és hébe hóba van egy ilyen átlagos barátja...

2015. máj. 6. 19:40
 9/11 anonim ***** válasza:
20 éves létedre nagyon gyatrán fogalmazol.
2015. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom és sajnálom, agyilag még 14vagyok
2015. máj. 7. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!