Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok?

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Előre szólok,hogy csak értelmes válaszokat szeretnék. Nem vitatkozás céljából teszem fel a kérdést,és nem is általánosításképpen. Szóval az a helyzet,hogy 24 éves vagyok. Jelenleg egy szórakozóhelyen dolgozom,ahová leginkább 30 és 40 év közötti emberek járnak bulizni. Vannak fiatalok is,de nem annyira sok. Sok 35+ hölgy kérdezte tőlem,hogy van e barátnőm,és meglepődve hallották a válaszomat,amikor nemet mondtam,hogy nincs. :) Megjegyezném,hogy csinos,korukhoz képest (átvitt értelemben) szép Nőkről beszélek. Volt is dolgom nem 1-2 35+ hölggyel és valahogy erősen azt érzékelem,hogy sokkal nagyobb esélyem van az ilyen korú hölgyeknél,mint a velem egykorúaknál,akik rám sem néznek.Természetesen engem ez nem zavar,mert szeretem az érett hölgyeket,csupán csak furcsának találom és a kérdést is azért tettem fel,mert érdekel mások véleményei s ezzel kapcsolatban. Én magam egy átlagos embernek tartom,átlagos külső és belső adottságokkal,de Ők azt mondták,hogy szerintük jóképű és helyes fiatalember vagyok. Természetesen ezt jólesett hallani,de én tartom magam a saját véleményemhez. Ennyire magasak lennének a mai lányok idényei?(Huszonéves korosztály) Vagy csak én látom rosszul? :)
2016. júl. 5. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Az idősebb nők túl látnak már a küllemi dolgokon, ők férfira vágynak, aki persze mindamellett, hogy istenesen meghágja őket, érzelmileg, lelkileg is férfi tud lenni, akivel lehet tervezni ezt-azt, akivel értelmesen meg lehet vitatni az élet fontos dolgait. A legtöbb huszonéves nő még gyerek lelkiekben, mihelyt adódik egy probléma, nézetkülönbség, vagy egyszer mondjuk szar napod van és nem dugod meg jól, inkább menekülnek, kombinálnak, sértődnek, minthogy közösen megoldják. Tisztelet a kivételnek persze. Szóval örülj neki, hogy bejössz az idősebb nőknek, és elégítsd ki őket jól ám! :)
2016. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehetne is egy barátnőm,aki 38 éves és nagyon ragaszkodik hozzám,mert azt mondja,hogy koromhoz képest rendkívül éretten gondolkodom. Csupán arra vagyok kíváncsi,hogy az érett hölgyek miért gondolják úgy,hogy jóképű és helye vagyok,miközben az én korosztályomból lévő Nők közül még egyiktől sem hallottam ilyet. Még olyantól sem,aki egy teljesen átlagos szinten van. :) Nem zavar abszolút,csak számomra valahogy meglepő. :)
2016. júl. 5. 20:40
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg azért, mert úgy állsz hozzá, hogy idősebb hölgyeknél nagyobb az esélyed. A környezetükben valószínűleg nem merülnek fel a fejedben olyan negatív gondolatok, hogy "nem vagyok elég jó nekik", stb... Ezért a kisugárzásod mindenképpen pozitív lehet számukra. Míg a korosztályodnál szerintem felmerülhetnek ezek a negatív gondolatok, amik hatására a kisugárzásod szintén negatív lesz, ami eredménytelenséget von maga után.


Amúgy bemutathatnál engem 1-2 ilyen hölgynek :D

2016. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes ez a dolog. Énrám meg valami miatt a 18-25 éves lányok buknak, 36 éves létemre...
2016. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én inkább "Feedbacks " véleményére alapoznék,amit említett is. Gyerekesek és legnagyobb része felszínes,amire nekem semmi szükségem. :) Tisztelet a kivételnek!
2016. júl. 5. 20:44
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Mázlista
2016. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy ha velük érzed jól magad, akkor sok sikert kívánok neked. :)

22/L

2016. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességedet,kedves utolsó válaszadó. :)
2016. júl. 5. 20:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezzel csak azt magyarázod meg, hogy miért nem érdekelnek téged a veled egykorú lányok.


"valahogy erősen azt érzékelem,hogy sokkal nagyobb esélyem van az ilyen korú hölgyeknél,mint a velem egykorúaknál,akik rám sem néznek"


A rád sem néznek részre meg ezek szerint nem keresed a választ.

2016. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nem keresem a választ,mert nem tartom értelmét. :)
2016. júl. 5. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!