Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 155-160cm-es lányok! Ti mit...

155-160cm-es lányok! Ti mit gondoltok arról, hogy alacsonyak vagytok? Szeretitek vagy utáljátok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 16:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
En 161-2 vagyok...hat engem idegesit...szeretnem ha magasabb lehetnek de ezen nem lehet valtoztatni....ilyenkor eszembe jut az hogy jobb mintha nem lenne labam vagy ilyesmi
2016. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok róla, indifferens információ.
2016. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. jún. 30. 16:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom, hogy a 160 cm alacsony!
2016. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
155cm vagyok,én szeretnék magasabb lenni...
2016. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Ja, igen, volt a kérdésnek egy másik fele is.

Nem gondolom, hogy a 160 cm alacsony, és nem akarok magasabb lenni, sosem tetszett a magas.

Szerintem 152-ig bezárólag alacsony valaki.

153-167-ig átlagos, 168-tól magas.

Mivel nincsen magas ember a tágabb családban sem, nekem mindig az a benyomásom a magasabbakról, hogy idegenek, nem idevalósiak, valami idegen vérűek.

2016. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pont jó 160 cm-rel
2016. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor en meg a te kepzeletedet is alulmulom, 150 cm vagyok :DD

Egyetlen dolog miatt faj a szivem, hogy soha nem lehetek stewardess, pedig a repules kis tulzassal az eletem ertelme :((

Nem mondom, hogy sosem zavart. Gyerekkoromban sokat terrorizaltak miatta, addig egyenesen gyuloltem, hogy ilyen kicsi vagyok, ertektelennek ereztem magam miatta. Ez a kozepiskolaig ki is tartott. Onnantol azonban egyszeruen megtanultam elfogadni, hogy ez van, en ilyen vagyok. Most mar sokkal pozitivabban fogom fel, nem mondom, hogy imadom, de szamomra szimplan semleges dolog. Es nem sertodok meg a humorizalason sem, amig normalis kategoriaju, sot en is szoktam viccelni az alacsonysagommal :)) a mindennapi eletben egyebkent nekem semmilyen hatranyt nem okoz, talan annyit, hogy sajnos igenis MINDIG hangosabbnak, hatarozottnak kell lennie egy ilyen pici lanynak/nonek, kulonben hajlamosak ra, hogy ne vegyek komolyan. De ezt en mar megszoktam. Ezen kivul tenyleg semmi gondom nincs vele, az emberek sokszor udvariasak, villamoson, metron, koncerten eloreengednek, buszon, boltban is mindig talaltam olyat, aki segitett elerni a leszallasjelzot/felso polcot. A cikizes pedig max az eretlen kisgyerekek koreben van jelen, kb. 12 eves korig. De azok rendszerint a magasakat, kovereket, sovanyakat, szeplosoket, szemuvegeseket, fogszabalyzosokat stb.-t is kicsufoljak.

2016. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. jún. 30. 18:42
 10/14 anonim ***** válasza:

8: Én elmondanám, hogy gyerekkoromban mindig a magasak közé tartoztam, és 12 évesen megálltam a növésben, és 14 éves korom után kezdtek lehagyni a növésben a társaim - már akik.

Az emberek fele nem magasabb nálam.:)

2016. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!