Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a tetovált...

Mit gondoltok a tetovált emberekről? Manapság már az a ritka, akin nincsen tetoválás.

Figyelt kérdés

Pár éve, évtizede még elég ritka volt szerintem. Most meg már rengeteg fiatalon (14-15 évesen) ott virít a tetkó. És tényleg minden korosztályban,mindkét nemben egyre több tetovált ember van.

Mit gondoltok róluk?Van bármilyen előítéletetek?

az én véleményem az,hogy egyes minták egyes testrészeken tényleg jól tudnak kinézni. de sokan annyira igénytelenek,hagyják kikopni a mintát, úgy meg kb hányinger kinézete van. de nekem többségében tetszenek másokon, nincsenek előítéleteim.


2016. júl. 4. 08:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

nekem nem tetszenek a tetoválások, általában hirtelen felindulásból indok nélkül csinálnak sokan...


azoknak látom értelmét amiknek jelentésük is van...mármint érzelmileg, nem csak annyi, hogy "hát jól néz ki"...


23F

2016. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt varrat magára amit akar.

Én is megvoltam őrülve 16-18 évesen a tetkókért, de volt annyi eszem, hogy várjak egy kicsit és ne hello kittyt meg csillagokat varrassak a fenekemre. ... Olyan hülye mintákat akartam, hogy most visszagondolva jobb, hogy nem csináltam meg. Azt hiszem sosem leszek elég érett a tetkóhoz... :D

2016. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%

Mindenkinek a magánügye, nem érdekel, ki mit varrat magára.

Közeli kapcsolatban viszont nálam, kizáró ok, úgy mint a félkiló vakolat.

2016. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Azt gondolom róluk, hogy ők nem foglalkoznak ennyit a nem tetovált emberekkel.
2016. júl. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Engem taszít, nem tetszik, számomra elcsúfítja a szép , tiszta bőrt.
2016. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

99% feltűnési viszketekségben szenved, másrészt általában valami marhaságot tetetnek fel.Elég a rendszámokra gondolni, jó lesz egy életre viselni egy kis divatot :D

Ritka a komoly, igényes tetovált ember, aki aggyal is rendelkezik.

2016. júl. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én már egészen kiskorom óta tudtam, hogy lesz tetoválásom, annyira menő dolognak tűnt akkor, hogy eldöntöttem, hogy nekem is lesz.

Aztán teltek - múltak az évek, mindig más mintát akartam (pl. egy együtteshez kapcsolódót) de az anyukám nem engedte... Végül kb. 2 évig fontolgattam a mintát, amit tavaly októberben csináltattam meg. Nem bántam meg és még szeretnék, csak nem akarom elhamarkodottan magamra varratni. :)

Ha az ember átfontolja és olyan mintát csináltat, ami tényleg fontos neki, nem csak egy tucat tetkó (mert persze abba is bele lehet magyarázni mindent, de minek?), akkor az tök jó. Az én tetoválásom is elég egyedi és mindenki megkérdezi, hogy mi ez, mit szimbolizál... :)

2016. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, mondjuk csak férfiakon. Én kétlem, hogy fogok csináltatni.
2016. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nincs előítéletem velük szemben,annak ellenére hogy magamra nem varratnék. Szerintem amelyiknek van jelentése az még simán bele is fér. De amikor olyat látok hogy valakinek az egész felsőteste szét van varrva,akkor azért megfordul a fejemben hogy az illetőnél fejben valami nincs rendben.
2016. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én régen szerettem, de amióta divat lett, és azt látom, hogy már a közmunkás cigány is varrva van, na azóta már eléggé taszít.

Nameg igen, sokan tényleg csak azért rakatnak fel, mert másnak is van, és marhára menő, vagy hogy be tudjanak vágódni a csajoknál.

Azt bírom, amikor ilyen szanszkrit/kínai/egyiptomi stb. írásokat csináltatnak, azt gőzük sincs, mit jelent a szöveg, ami rájuk kerül.

Amúgy akinek nincs jelleme, annak az ilyen felszínes dolgoktól sem lesz.

2016. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!