Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent, ha ezt csinálja...

Mit jelent, ha ezt csinálja egy lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel néha irogatok.. csak valamiért mindig kevésnek érzem magam hozzá minden téren. mindegy is. a lényeg, h egész nap fent van, és 2 naponta ír vissza, 60%ban 1-2 szavas válasszal.. néha ha olyan van, egyből visszaír hosszabban is.. mit jelenthet ez egy lányál? :D

2016. júl. 5. 22:34
 1/4 BlackLove ***** válasza:

Hát, lányként mondom tapasztalatból, hogy nem igazán érdekled, ha unatkozik éppen, akkor visszaír,de ha van más, vagy csak jobb dolga is akad,akkor le vagy 'tojva'.

Szóval keress olyat aki értékel is! :)

2016. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

magamból kiindulva, elmondom ez mit jelenthet, mert kb hasonló reakcióidőkkel futok én is.

1. nem érdekled, de nem akar megbántani

2. én is egész nap fennvagyok, de nem használom folyton folyvást, éppen, hogy csak látom ki ír, és ha valami eszembe jut válaszolok.


jótanácsaim etéren, hogy ne érzékeltesd vele sem, hogy kevésnek érzed magad.

néha te is eljátszhatod, hogy az ő megcsúszott válaszaira késve reagálsz, de ha az így megy a végezetekig, szerintem értelmetlen folytatnod.

18/L :)

2016. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
okés, köszi! "megpróbáálok lemondani róla". :/
2016. júl. 5. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha ne pazarold az időd ilyenekre. Csak azzal érdemes foglalkozni, akin látod is a lelkesedést, hogy érdekled stb.
2016. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!