Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha olyan nőt/lányt...

Az baj ha olyan nőt/lányt szeretnék találni aki vigyáz rám?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rossz semmilyen téren sem de nem igazán találom ebben a világban a helyem. Voltak barátnőim, volt jó és rossz kapcsolatom is.

Értem a világot, a társadalmat, a rendszert, az értékrendet - de nem értek teljesen együtt velük.

Olyan párt szeretnék magamnak találni aki szintén vigyáz rám ahogy én rá, támogat, aki engem lát a legjobbnak ahogyan én is őt, aki felfogja hogy két ember kapcsolata egyfajta szövetség.

Nincs ideálom, butaságnak tartom. Szőke, barna - miért kellene ilyeneket előre megszabnom?

19/F



2016. júl. 8. 17:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

"Értem a világot, a társadalmat, a rendszert, az értékrendet"


Jó neked. Én még csak nem is értem. Fel nem tudom fogni, miért ilyen a társadalom, amilyen, és miért nem tesznek ellene valamit az értelmes emberek.


"de nem értek teljesen együtt velük."


Úgy érted, hogy nem értesz egyet?

Hát sokan vannak ezzel így. És ez így normális. Amúgy minden embernek más az értékrendje, ezért nem lehet olyan társadalmat létrehozni, ahol mindenkinek minden tökéletes. Persze a jelenleginél jobbat létre lehetne.


"Olyan párt szeretnék magamnak találni aki szintén vigyáz rám ahogy én rá, támogat, aki engem lát a legjobbnak ahogyan én is őt, aki felfogja hogy két ember kapcsolata egyfajta szövetség."


Igen, ez lenne az ideális kapcsolat. Valamilyen szinten biztos mindenki erre vágyik (kivéve akik szeretnek félre kúrni, azaz a társadalom 60%-a).

2016. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Sok sikert hozzá, majd megtalálod azt a lányt/nőt, aki megfelel neked. :)
2016. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nagy részben egyáltalán nem értek vele egyet de mivel fel tudom fogni hogy mi miért így nem tudom elítélni az embereket.

Például vallásos sem vagyok de sok téren úgy érzem hogy a jelenlegi dolgok helyett inkább a vallás legyen.

A vallás is egy függőség, megjutalmaz, cserébe viszont elvárásokat támaszt feléd.

Azt meg kell jegyezni hogy ezek az elvárások nem bután vannak kitalálva, sőt ezek betartása boldogabb életet eredményezhet mivel rendkívül jó "tanácsok".

Az emberek függnek a szeretettől, a szextől, a népszerűségtől, az italtól, a pénztől, a cigitől, a drogtól és még rengeteg dologtól.


Most ha veszünk egy gyengébb jellemű embert akkor lehet hogy szereti a párját de egyszerűen annyira gyenge hogy a haverjainak nem mer ellentmondani ha meginvitálják mondjuk sztriptízbárba. Csalódást okoz a párjának, itt a vége - elbukott.

Ez csak egy példa volt.

A népszerűség, az ego.


S nem, nem csak az a helyzet hogy az emberek a belsőt nem nézik és a többi blablabla.

Az a baj hogy a külsőt is a jelenlegi divat alapján nézik.

A szépség fogalmával nincsenek tisztában.

S mielőtt bárki belekötne nem vagyok csúnya s nem is nézek ki retrósan.

Csupán csak kifejtettem ennek az egész tébolynak amit életnek hívunk egy icipici részét.

Hogy ha én híres leszek és megnövesztem s befonom a pocakszőröm akkor divat lesz belőle.


Mindenhol tele van minden depressziós, boldogtalan, ilyen-olyan mentális problémával rendelkező emberekkel.

A szívem összeszorul hogy egy ilyen világban kell a kisgyerekeknek felnőniük ahol a smink már a gyerekmesékben és játékokban megjelenik.

2016. júl. 8. 17:53
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

Tökéletesen megértelek.

23L

2016. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A kiemelt szavak közt ott a "kölcsönösség, bizalom, kapcsolat". Tehát tudod, ezt neked is adni kell, kölcsönösen vigyázni egymásra és akkor lesz: szeretet, biztonság. Kívánom, hogy megtaláld ezt a kapcsolatot. Együtt könnyebb. Nézd, ez milyen vidáman szól erről:

[link]

2016. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nekem is adni kell, alap dolog hogy ezzel tisztában vagyok.
2016. júl. 8. 18:14
 7/22 anonim ***** válasza:

tudom, hogy most valami bíztató szöveg kellene ide, de nem tartom reálisnak.

Első tény: Normális vagy, értelmesebben gondolkodsz a világról, mint a nagy átlag. Nem is vagy egyedül ezzel, sokan vannak így, de ők többnyire "láthatatlanok".

Második tény: hiába vagy te a jófiú, baromi kicsi az esélye, hogy boldog leszel. Ér majd néhány nagy pofára esés, lesajnálnak, kiröhögnek majd, és 10 év se kell hozzá, bezárkózol a csigaházadba, és már csak röhögni fogsz a romantikus filmeken, és rájössz, hogy a mai világban azok is legalább olyan blőd tündérmesék lettek, mint a Disney klasszikusok. És mivel totál egyedül nem tudsz majd jobbat, ott fogsz ülni a Gyakori kérdések előtt esténként, az álmaid romjai fölött, és amikor egy akkori 18 éves srác feltesz egy olyan kérdést, mint te most, csak szomorúan csóválod a fejed, és sajnálod, mert te már tudod, mi vár rá.


Ez az élet. :(

2016. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok annyira rémesen beleragadva ebbe.

Nagy terveim vannak, ha magányosan is pusztulni de nem hiszem hogy sokáig itt fogok nézelődni ezen az oldalon. :D

Tudtam rosszfiú is lenni valamennyire és tudnék is az lenni de nem szeretnék. Nem boldogít igazán. Rajongtak értem olyan lányok akik a felét sem értik abból amit beszélek.

2016. júl. 8. 18:24
 9/22 Roland G. ***** válasza:
Nem baj,csak nehéz ilyet találni sajnos,de drukkolok!
2016. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi, reménykedem. Valahol lennie kell annak a nőnek. :)
2016. júl. 8. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!