Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezeknek a hedonist...

Szerintetek ezeknek a hedonista fiataloknak mi lehet a szakmájuk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=p9j8RGTqju0

Ne mondjátok azt, hogy k****k vagy drogdílerek, mert ez nem igaz. Nem vagyok otthonos ebben a bulizós szubkultúrában, de kíváncsi vagyok, hogy mondjuk ezek között mennyi a mérnök/közgazdász/orvos stb. Vagy tök átlagos emberek, normális külföldi fizetéssel (nem úgy mint itthon) és egyszerűen szeretnek bulizni, amit simán megengedhetnek maguknak? Aki érintett az elmondhatná, hogy milyen fajta emberek szoktak részt venni yacht partikon vagy ehhez hasonló bulikon.



2016. júl. 8. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de ennek a zenének a Marilyn Manson verziója milliószor jobb. De még az eredeti is nagyságrendekkel jobb, mint ez.
2016. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Oké, de nem ilyen választ vártam. Az ilyen újgazdag fiatalok mivel keresik a pénzüket? Én is ilyen életre vágyok, de úgy gondolom, hogy még informatikus fizetéssel sem lesz esélyem erre, ha megszerzem a diplomát.
2016. júl. 8. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Lényegében bármi. Nyugati fizetésből aránylag könnyen megoldható a dolog, maximum nem a legmenőbb helyen. Ibiza elég kultikus hely, rengeteg embernek jelent nagy élményt, hogy eljuthat oda. Gépészmérnöknek tanulok és jó pár bulizós szaktársam van, szóval biztos van ott mérnök is. Egy Angliába költözött ismerősöm tanulás mellett dolgozott pénztárosként és hasonlókként, egy nyár alatt összejött neki a pénz Ibizára.
2016. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Informatikus fizetéssel, itthon netto 200-300 ezerből simán mehetsz mehetsz!
2016. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én ránézésre ebben a videóban tök átlag bulizó fiatalokat látok.
2016. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!