Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó példa ez a fiataloknak,...

Jó példa ez a fiataloknak, hogy olyan emberek lesznek celebek, mint Vajna Tímea, Sarka Kata, Rogán Cecilia?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy jól néznek ki és, hogy egy befolyásos és gazdag emberhez mentek feleségül semmit nem tudnak felmutatni. Ezzel még önmagában nem is lenne gond, mert emellett lehetnek jó emberekek, jó anyák és feleségek. De ők csak azzal, hogy férjhez mentek lettek sztárok azt mutatva a fiatal lányoknak, hogy a boldoguláshoz elég ha jól kirakod a melled majd hozzámész egy gazdag palihoz. Pont a mai világban, ahol a férfi és női egyenlőségre mennyit adnak nem visszás ez egy kicsit? Mintha visszafeljődne a világ...

2016. márc. 20. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Dehogynem. De majd az iszlám rendbe rakja az összes magyar lány fejét és könyörögni fognak egy normális férfiért, olyanokért, akiket most eldobnak vagy nem foglalkoznak velük.
2016. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
? Egyikről sem tudom kicsoda.
2016. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ezért nincs TV-m...... f*ck yeah
2016. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 elwera ***** válasza:
100%
Őket nem ismerem, de láttam élőben Baukó Évát enni az Obiban. Az egész bagázs szégyellni valóan viselkedett, akikkel jött. Hülyeséget ordítoztak, csak azért figyeltem fel rájuk. Aztán persze hallgattam azt is, hogy miről dumáltak amíg ott ettem mellettük, de nem láttam semmilyen emberileg értékelhető tulajdonságot egyikben sem. Ezek élőben is suttyók.
2016. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem jó példa, ez csak azt mutatja, hogy jól kell térdelni, és ha ügyes vagy egy ilyen pénzes zsák elvesz. Ezek a nők szépek, volt köztük szépségkirálynő jelölt és modell is, persze ezek a pasik meg ilyen dísztárgyakat kerestek maguk mellé. Én csak aranyásóknak hívom az ilyeneket. Nem is értem miért kell felkapni az ilyen embereket, csak mert XY ágyában alszik.
2016. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Én csak a nevüket ismerem, vagy még azt sem, mert nem érdekelnek, baj? Tudod, az embereknek van egy olyan képességük, hogy eldönthetik, mire akarnak odafigyelni.
2016. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbival értek egyet, meg ilyen régen is volt.
2016. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os Igazad van, én személy szerint eldönthetem, hogy mire figyelek, kizárhatom őket az életemből, de mikor a 14 éves húgom őket tekinti példaképnek akkor azt fogadjam el?
2016. márc. 21. 14:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen is el tudtam dönteni, mi érdekel és mire figyelek oda. Annyi idősen én a továbbtanulásra koncentráltam például, és sajnáltam, hogy nem tanulhattam tovább gitározni, mert ütközött a felvételi előkészítővel, 17 évvel ezelőtt...
2016. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Attól, mert valaki 14 éves, még nem hülye, ha a te tesóddal gondok vannak, az csak a te tesód, nem minden vele egykorú olyan, mint ő.
2016. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!