Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amit megbántatok az...

Mi az amit megbántatok az életben, és máshogy csinálnátok? Miért?

Figyelt kérdés

2016. júl. 10. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Semmit.

Lehet szar az életem picit de az én szarom és meghempergek benne. <3

20/F

2016. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

semmit...


minden sikerem, minden bukásom ami eddig velem történt, minden formált, minden vitt előrébb...a friss sebeket eltüntetném, de a hegeket már nem...tehát friss élményként még azt mondanám, hogy megváltoztatnám, de később rájövök, hogy mit is kaptam egy-egy kudarc során...


most is egy kudarcon vagyok túl és cserébe kaptam egy óriási lehetőséget...ezen az úton járnék tovább, nem változtatnám meg a múltam, mert akkor változna a jövőm!


Tanulni kell a múlt hibáiból, ha a jövőben azt érzem, hogy egy olyan hibát készülök elkövetni amit már elkövettem egyszer, akkor korrigálok, megpróbálom elérni, hogy más legyen a végeredmény...


23F

2016. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a 2-es hozzászólóval értve egyet. Ma nem az lennék aki, ha nem értek volna kudarcok. Óva kerüld azt az ember akit eddig csak jó érte. Mert ha baj éri, ő nem tudja majd kezelni és te leszel az első akit leszív... ;)
2016. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Részben egyet értek az előző válaszolókkal. Viszont úgy gondolom, hogy nagyon sok ember rengeteg idejét el pazarolja hülyeségekre. Magamból kiindulva, hogyha fele ennyi rossz dologtól megtanultam volna, amit most tudok, akkor nem rágódtam volna évekig egy bizonyos dolgon és már előrébb lennék, mint most.
2016. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó de a kudarcot valamennyire megbánja az ember.

Hisz akkor látja hogy nem sikerült.


De azért öröm ennyi pozitív hozzászólást olvasni.

Az tény hogy sajnos nem ennyire jó a helyzet általában az emberek körében sztem.

2016. júl. 10. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:

#5:

"a friss sebeket eltüntetném, de a hegeket már nem...tehát friss élményként még azt mondanám, hogy megváltoztatnám, de később rájövök, hogy mit is kaptam egy-egy kudarc során..."


23F

2016. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!