Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mi volt eddig a legribi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi volt eddig a legribisebb dolog amit csinaltatok? Megbántátok, esetleg újra megtennétek? Illetve mit csinálnátok meg? Kort is írjatok légyszi.18/F

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 01:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Egy félig ismeretlen sráccal csókcsatába keveredtem, végül a pincénkben leszoptam. Ő is kinyalt. Emellett 2 sráccal is randizgattam abban az időben.

Ja volt rossz időszakom... :D


Egyszer egy hármast próbálnék ki két pasival. Ennél durvábbat most nem tudok hirtelen.:)

19/L

2015. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Haha volt már részem ilyenben :D pasivagyok haverral jolmegdugtunk egy csajt utána alig lehetett levarkani magunkrol állandóan zaklatott... 2 lánnyal nekem jobbanbejött :) Nyugi nem vagy te olyan rosszkislány
2015. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Megszívatott egy srác.

Lefeküdtem a haverjával és még aznap éjjel vele is ágyba bújtam.Kinyalt.Aztán közöltem vele az előzményeket.

Amilyen pofát vágott soha nem felejtem el!

2015. dec. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Buliban, fullreszegen csokoloztam egy pasival, elkezdett tapizni, fogtam es berangattam az első ures haloba, de (hálisten) csak leszoptam.:D

Ennyire emlékszem az egesz estebol...:D

18/l

2015. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

Megdugattam.magam beccsiccsentve a Kapitánnyal :$ a Kapitány a németjuhászunk.


17/l

2015. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Kaoszkapitany??:'D
2015. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

egyéjszakás azzal akibe szerelmes voltam(de ő belém természetesen nem)

smároltam egy sráccal, akit csak 2 hete ismertem...

2015. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

- Nyári melóban munkatársammal a szertárban volt egy gyors menetünk (másnap még azt is megtudtam, hogy barátnője van... szólhatott volna előbb is).

- Külföldön voltam egy barátnőmnél egy hétre... ott buli után ketten vittünk haza egy srácot - édes hármas.

- Egyszer buliba jött egy legénybúcsús csapat, én két sráccal távoztam.

- Egy házibuliban smároltam egy sráccal,a kit akkor ismertem meg. Következő házibuliban - ugyanaz a csapat - egy másikkal kavartam, de 20 perccel előtte még az előző bulis srác farkát masszíroztam...


Most hirtelen ennyi jut eszembe... (Ezek 17 és 20 éves korom között történtek.)

2015. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

#8

Ezek közül van olyan amit újra megtennél, vagy amit megbántál?

2015. dec. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudtam, volna, hogy munkatársamnak barátnője van, nem tettem volna meg, DE mivel nem tudtam, így mosom kezeimet.


A házibulisat egy kicsit. Mert a srácnak biztos szarul esett. Tök jó fej volt, és tényleg nem akartam megbántani... egyszerűen csak részegen buliztam. Azt, hogy a másik fiúval kavartam, nem bánom. Azt hogy őt megbántottam, azt igen.

2015. dec. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!