Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan veletek, amikor...

Volt olyan veletek, amikor kimehetetek volna, de sokszor inkább bent ültök? 15/L

Figyelt kérdés

Vannak barátaim,és bulizni is járok,szeretek kint lenni másokkal,mégis sokszor ülök bent inkább és animézek,filmezek..

Ez miért van? Lesznek ennek következményei?

Sokszor ugy érzem inkább kikéne mozduljak,de mégis szeretnék bent pihenni.



2016. júl. 11. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak elindulni nehéz, most én is épp így vagyok. Kint van a medence, ki is kéne már takarítanom, de itt ülök és kérdéseket bányászok. Szóval megyek is...
2016. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Inessential ***** válasza:
Előfordult.
2016. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó neked, nekem a bent ülés az életem :3

Ennek biztos nem lesz következménye, tök normális vagy, időnként szocializálódsz, teljesen rendben vagy, nem lesz semi bajod ebből. :D

2016. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi baj és igazából az animék szerintem ebben az életkorban vannak a csúcson (tapasztalat), de néhány tipp:

Keress valakit akivel ezeket tudod csinálni, nézni vagy csak beszélni róla

Ne vidd túlzásba mert kiég hamar kièg a dolog

"Ez miért van?"

Csak baráttól hallottam az elméletet mi szerint: Aki animét néz az azért néz mert vagy kiéli a fantáziáját, vagy mert hiányzik valamj az életéből amit az adott anime teljessége megad

F/17

2016. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ! :)
2016. júl. 15. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!