Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék még? Lassú...

Mit tehetnék még? Lassú vagyok nagyon, próbáltam változni nagyon sokszor, de hosszú távon nem megy.

Figyelt kérdés

Pl lassan öltözök,lassan pakolok,lassan eszek stb

Vagy az hogy vendéglátós suliba járok,de ott is lassú vagyok gyakorlatokon(mielőtt írnátok hogy akkor ne legyek vendéglátós,már nem is akarok,csak azért nem megyek másik suliba mert elég zárkozott is vagyok,viszont itt legalább van 1-2 barátom).

Pl főzünk gyakorlaton,mondjuk hagymát kell vágni,olyan lassan vágom,hogy inkább elveszik és csinálják ők(párban kell lenni,vagy többen is lehet),aztán néha mindenki csicskájának érzem magam kb,mert max arra vagyok jó hogy ami nem kell már azt elvigyem a mosogatóba...



2016. ápr. 26. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magamra ismertem..jo munkàhoz idő kell..
2016. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Vannak ilyen emberek, szerintem ez egyfajta fogyatékosság, nem tehet róla, nem tud rajta változtatni.

A te szakmádban ez a suliban még ok lehet bár ahogy írod ott sem.

De egy pörgős (vagy bármilyen) étteremben ezt (érthető módon) nem fogják tolerálni. Az első/próba napod végén megköszönik hogy ott voltál de másnap már nem kell menned.

De gondolom ezt sejtetted. Neked kell kitalálni mi legyen.

2016. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 elwera ***** válasza:
15%
Sok olyan munka van amihez nem kell gyorsaság, pl csigavadász, lajhárimitálás, lassított felvétel kameravágó, szájban aludttej készítő, gilisztaverseny bíró, bárányfelhő számláló.
2016. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó,egyrészt nem ezt kérdeztem,hogy milyen munkát tudnék így választani,másrészt ha nem is rengeteg,de hidd el,van olyan munka ami nem a rohanásról szól.

2016. ápr. 27. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy ilyen vagy, nagyapàm is ilyen 80éves elmúlt, és még egeszsèges, annak ellnére hogy dohànyzik, és piàlni is szeret. Szerintem ennek a tulajdonsàgànak köszönheti a hosszú életét. Nyugodt, lassú , megfontolt.

(- papa siessünk, mert jön a busz! " Nem baj lànyom, majd jön a màsik".) Ő kőműves és nagyon lassan, de nagyon szépen dolgozott. É mellet a beszédben is olyan h többször elmond mindent, körül írja , nem győzi az ember kivàrni hogy befejezze a mondanivalójàt.

Neked azt tudom tanàcsolni hogy ne bànkodj e tulajdonsàgod miatt, viszont keresd meg a hozzád illő szakmàt. A vendèglàtó iskolàt elvégezheted,de szerintem csak idő pocsékolàs. Az meg hogy amiatt jársz oda, mert ott vannak batàtaid... Komolyan azt akarod h ez hatàrozza meg mi leszel, mivel foglalkoz életed végéig.?? Sürgössen gondolkodj el rajta milyen munkàt szeretnèl, és tudnàl is csinàlni. Ha elég okos vagy , az előnyödre vàlik a lassúsàgod.

2016. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudtál vàltoztatni a lassúságon?
2023. márc. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy sikerült-e változtatni! ;)
2023. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!