Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a karizmatikus...

Mi a véleményed a karizmatikus nőkről?

Figyelt kérdés

(A karizmatikus személyiségeket már messziről fel lehet ismerni. A társaságukban jól érezzük magunkat, és tekintélyt sugároznak maguk iránt. A karizma egyenlő a személyes vonzerővel és kisugárzással. Karizmáról akkor beszélünk, amikor valaki olyan erős kisugárzással rendelkezik, ami másokra ellenállhatatlanul hat. Erős,határozott személyiség.)


Kérlek nemed és korod írd a véleményed végére!



2016. júl. 12. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Az, hogy olyanok, mint a démonok. Nem léteznek.


Nem, kor

2016. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A frusztrációidat ne itt éld ki kérlek!Nem azért tettem fel ezt a kérdést,hogy a ballábbal ébredtek itt vezessék le a feszültséget
2016. júl. 12. 09:19
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha ezzel a karizmával nem él vissza és helyén van az értékrendje, akkor nagyon is szimpatikus nekem egy ilyen nő.
2016. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
Nem vagyok frusztrált, csak még nem találkoztam ilyen nővel.
2016. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Még én sem találkoztam szerintem karizmatikus nővel, úgyhogy nem tudom megmondani. A tippem viszont az, hogy kényelmetlenül érezném magam a közelükben (vagy jól, attól függ, mennyire támasztja bennem azt az érzést, hogy tudja magáról, hogy karozmatikus és ezért ő áll a figyelem központjában és meg kell neki felelni.)

Bocsi, nem akartam őket lehúzni, lehet, hogy a félelmem" alaptalan.

16/l

2016. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Inessential ***** válasza:
50%
#4, az nem egyenlő azzal, hogy nincs ilyen nő.
2016. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Van jó és rossz oldala is az erős határozott személyiségnek. Jó oldala, hogy valószínűleg nem elveszett. Rossz oldala azonban, hogy ha túlzottan ilyen, akkor egy nő is lehet makacs és meggyőzhetetlen típus. Gondolok itt arra, mindig magának ad igazat és nem ismeri be saját hibáit.

Ez pedig taszító férfi szemmel.

Persze biztos van olyan határozott női személyiség is, aki nem makacs. Talán találok is egyet majd, ha szerencsém lesz.

21F

2016. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6


Hát nem egyenlő azzal, hogy sehol nem lehet. De hogy a környezetemben nincs, az biztos. De szerintem a világ más pontjain se sok szaladgál.

2016. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező,egy szóval:Undorítóak!!!!!A főnököm ilyen volt,a stílusa mindenkivel lekezelő volt!!!
2016. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha valaki lekezelő,az valóban undorító. Sajnálom,hogy egy ilyen főnököt fogtál ki.
2016. júl. 12. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!