Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a karizmatikus...

Mi a véleményed a karizmatikus nőkről?

Figyelt kérdés

(A karizmatikus személyiségeket már messziről fel lehet ismerni. A társaságukban jól érezzük magunkat, és tekintélyt sugároznak maguk iránt. A karizma egyenlő a személyes vonzerővel és kisugárzással. Karizmáról akkor beszélünk, amikor valaki olyan erős kisugárzással rendelkezik, ami másokra ellenállhatatlanul hat. Erős,határozott személyiség.)


Kérlek nemed és korod írd a véleményed végére!



2016. júl. 12. 09:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező neked milyen a fönököd?
2016. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ismerek egy ilyen nőt hr-res, karrierista és ezzel nem lenne gond, de elkezdett lenéző lenni. Előtte nagyon pozitív véleménnyel voltam róla, kedves volt, érdekelte mi van másokkal. Ő interjúztatott és valahogy akkor a kisugárzása teljesen megnyugtatott, pedig ilyen szituációkban ideges szoktam lenni. Hr-esként és emberként elkezdtem tisztelni, aztán megváltozott, nem is nagyon köszön és erősen érződik a lenézés belőle. Egyáltalán nem érzem jól a társaságában magam igyekszem elkerülni, az én szememben egy nőhöz kedvesség és melegség tartozik. Ettől lehet karrierista és karizmatikus valaki, de ha elkezd rideg lenni az inkább taszító és nem ösztönző. Határozottan elérte, hogy egy életre megundorodjam tőle.

23/f

2016. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amellett, hogy egy nő karizmatikus, sokféle tulajdonsága is lehet még, ami miatt vagy vonzó, vagy taszító tud lenni.


Pl. egyetemen volt egy tekintélyes tanárnőm, aki nagyon okos és művelt volt, a tanszéket ő vezette, tehát alapvetően vezető típus, viszont nagyon kedves is volt, mindig oda lehetett hozzá menni, sőt, sokszor ő kezdeményezett beszélgetéseket a hallgatókkal, érdeklődött felőlük stb. Hozzám egyszer még évek múlva is odajött, és kérdezgetett a terveimről, pedig már nem is tanított. Az ilyen nő nekem szimpatikus, igazából fel is dobta a napomat csak azzal, hogy beszélgetett velem, megtiszteltetésnek éreztem.


Viszont van a másik fajta, aki karrierista (pejoratív értelemben), és fennhordja az orrát, csak a saját igazát fogadja el stb. - szóval az a típus, amit az előzőek is leírtak. Az ilyen tényleg undorító, és sajnos nem is ritka (éppen ezért ezt a típust én még karizmatikusnak sem mondanám :)


A karizma az én értelmezésem szerint azt jelenti, hogy valakinek van egy csak rá jellemző szilárd egyénisége, amely megingathatatlan, lehet rá számítani, tiszteletet parancsol másokban és vonzó... De az, hogy valaki karrierista, és egoista, lekezelő másokkal, szerintem még önmagában nem jelenti azt, hogy karizmatikus is, mert ez taszító és igazából tucat is.

2016. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát persze
2016. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!