Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor tetszem neki? Ha...

Most akkor tetszem neki? Ha igen miért nem beszél velem? 18/L

Figyelt kérdés

Járok angol nyelvtanfolyamra és ma észrevettem, hogy egy srác mindig engem nézett. Először azt hittem csak elbambult, ezért nem nyilvánítottam neki figyelmet, viszont ma egymás mellett voltunk és amikor felé fotdultam, szintén észrevettem, hogy néz és úgy fordult el tőlem.

Ennyire nem szeretnek manapság nyitni a fiúk? Mármint oké, ém sem szeretek beszélgetést kezdeményezni csak fura :D


2016. júl. 12. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyire bejönnek manapság a töketlen srácok? Nem azért de ha 18 éves létedre valamit odaszólhatnál neki, vagy beszélgetést kezdeményezhetnél hogy kiderüljön bejössz-e neki vagy sem. Ezt mi döntsük itt el? Hiszen ott sem voltunk, a szituációt sem mi éltük meg.
2016. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus két szék közül a pad alá. Mindkettőtök jeladásra vár, ami kezdeményezésben nyilvánul meg. Lépj a tökeire, ha félénk. :D Go-go!
2016. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!