Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sokat beszél magáról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat beszél magáról az jelentheti azt, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Csak munkakapcsolatban vagyunk, kb. hetente beszélünk. Persze van, aki közvetlen meg szeret dumálni, nála nekem csak az gyanús, hogy általában kidomborítja a jó tulajdonságait (mint aki ajánlja magát), meg mesél a szokásairól (ami nem is tudom miért érintene engem?). Szóval úgy bemutatja magát, meg érdeklődni is szokott. Olyan ismerkedős, randi feelingje van, de aztán lehet, hogy csak én látom ezt bele. Szerintetek ennek lehet plusz jelentőséget tulajdonítani?
2015. ápr. 30. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyen jellegű a dolog valóban, vagy csak mindenkivel ilyen :D Egyébként én is a férfi kollégáimmal sokszor beszéltünk ilyenekről, magunról, élethelyretekről, szokásokról, de valahogy soha meg nem fordult a fejemben hogy valamit akarnék tőlük, vagy ők tőlem. Valahogy természetessé vált egy idő után, hogy beszélünk egymásról magunkról, de nem voltak ilyen hátsószándékok. :)
2015. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi az észrevételt!:)

Nekem talán csak ezért olyan feltűnő, mert heti egyszer ha egy, vagy fél órát kell együttműködnünk, így annyira nem láttam indokoltnak ezt a sok kis "bemutatkozót". Akikkel nyolc órákat vagyok egy rakáson ott én sem tudom elkerülni, hogy ne legyen személyesebb a viszony.

Hát akkor megpróbálom nem beleélni magam.:D

2015. ápr. 30. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy kávéra a munkahelyeden, abban nincs semmi levágós, de lehet beljebb leszel :)
2015. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hű, szerinted nem túl egyértelmű? Még ha munkaidőben is.. még sosem hívtam kávézni pasit.:)
2015. máj. 2. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!