Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinak ellágyul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak ellágyul a hangja, amikor hozzám beszél, akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Nem ilyen természetellenes nyávogásra kell gondolni (csak a trollok kedvéért).
2015. márc. 9. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. 50% esély van rá.
2015. márc. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jelenti azt.
2015. márc. 9. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bauxitfőzelék ***** válasza:

Alapvetően egy férfi udvarlási gesztus, ha ilyenkor MÉLYÜL a hangja. (A nőé pedig magasabb lesz.) Persze lehetnek kivételek.

Egyéb nyilvánvaló jelek a társaságodban? Például testtel feléd fordul, lábfeje rád mutat, keze csípőn, övben/zsebben a hüvelykujj (vagy csak az lóg ki), kihúzza-e magát, stb. stb.

2015. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljes testével felém fordult, enyhén behajolt felsőtestével. Alapvetően más a hangszíne, többször tapasztaltam, hogy amikor hozzám beszél, elkezd kicsit lágyulni a hangja. De lehet, hogy csak szimpla kedvességből, én nem tudom. Én is úgy tudtam, hogy a mélyülő hang a tetszés jele.
2015. márc. 9. 15:10
 5/5 Bauxitfőzelék ***** válasza:
Az elmondottak alapján olyan atyáskodó viselkedés. Bizonyára valamiért értékes vagy a szemében. Jómagam férfiként, ha így próbálom elcsavarni egy nő fejét, kiegészítem bókokkal és némi csipkelődéssel. Ha csak szimplán kedves, figyelmes vagyok, nem igazán akarok tőle mást.
2015. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!