Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az min múlik h 2 fél között a...

Az min múlik h 2 fél között a beszélgetést ki irányitja?

Figyelt kérdés

Észre vettem, ha beszélek egy emberrel lehet férfi nő, akkor kb 90%ban ő beszél, kérdezget, ő mondja a sztorikat, szinte megállás nélkül, viszont ha mondjuk egy egy külsőleg mondjuk öltönyt viselő, vagy magára adó személlyel beszélnek, akkor hozzá teljesen máshogy viszonyulnak kb, nem sztorizgatnak vele annyit, mintha kicsit jobban megadná a tiszteletet s a felszólalást..

Pedig azt hallottam hogy a beszélgetést mindenkit ugyanúgy ér, tehát egy ilyen tiszteletet parancsoló emberre is ugyan ezek érik, csak ő úgy irányitja, kezeli magában a dolgot, hogy külsőleg nézve az jön le az embernek mintha tényleg ő neki adnának tiszteletet. és ő irányitja. Most ez hogy is van ?


2016. júl. 13. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy működik, hogy vannak azok az emberek, akik szeretnek a középpontban lenni és azok, akik visszahúzódóbbak, csendesebbek. Az első fajtából úgymond szeretnek magukról beszélni, hogy ők legyenek a téma, hogy az a lenyeg ami velük történt, és szerintem ilyenkor lesz@rják, higy mi van a másikkal. Néha nekem is van olyanom, hogy egyszerűen beszélnem kell valakiahez. De lehet, hogy valakik meg szeretnek pletykálkodni, vagy kibeszélni a másikat, és új dolgokat mondani egy másik féljek, hogy az kíváncsi legyen és érdekelje, hogy milyen híreket ismer a másik, ezert tőle fogja megkérdezni, hogy mi történt, ezzel a pletykálkodós meg fontosnak érzi magát. Az öltönyös téma meg suerintme annyit takar, hogy azert van öltönyben, mert ő egy fontos ember, akinek adnia kell a kulsejére, es ilyen emberek lehetnek valakinek a főnöke, vagy egyszerűen csak nagyon sok pénze van, és ezzel ugymond jó pontokat akarnak szerezni Nála. Bár lehet hogy azért beszelnek ugy vele, mert ő dönti el, higy Havonta mennyit kapnak a munkahelyükön. Én ezt gondolom, bár lehet, hogy az egész egy nagy baromság, ez csak az én véleményem.
2016. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!