Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol rontottam el ha elrontotta...

Hol rontottam el ha elrontottam egyáltalán lánnyal a netes beszélgetést?

Figyelt kérdés

Nem értem, mi lehet a gond.

A történet az, hogy megismertem egy oldalon egy lányt, aki kicsit introvertált, de ez tetszik benne, elkezdtünk beszélgetni, elég jól kijöttünk, a jelek szerint jól egymásra akadtunk, áttértünk facebookra, ott is beszéltünk, a beszélgetés elején még ő is kérdezgetett meg én is, meg érdeklődtünk, tehát nem volt egyoldalú a dolog, aztán este volt már, és egy idő után eltünt. elköszöntem tőle, semmi válasz, másnap látta, de nem irt, azóta mintha olyan más lenne. gondoltam oké most egy kicsit nem zavarom hátha majd ir, 2 nap eltelt, de semmi. Majd ráirtam megint, de magától nagyon nem mesélt, ha válaszolt is csak tőszavakban, de itt már szinte csak én irtam, ő alig tett hozzá valamit. Kérdeztem hogy van e valami gondja, erre aztmondta, nem nincs semmi gond. De ezekután sem irt többet. Tehát én végképp nem értem ezt a helyzetet, mi történhetett ? azt tudom h direkt odafigyeltem h ne irjak semmi bántót.

Mit tehetek ? felejtsem el ?


2016. júl. 6. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Introvertált. Ehhez az is hozzátartozik, hogy vannak időszakok, mikor egyedül akar lenni.
2016. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, miért csinálja ezt.
2016. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát najó, csak nem értem, ha kérdezem miért nem mondja el, miért mondja azt inkább hogy nem nincs semmi gond
2016. júl. 6. 13:06
 4/15 anonim ***** válasza:

Talán mert semmi közöd hozzá?


Akkor újra: introvertált. Nagy eséllyel magával beszéli meg a gondjait, nem minden jött-menttel.


Vagy csak addig tetszik, hogy introvertált, amíg ez azt jelenti, hogy kisajátíthatod?

2016. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát azért van némi közöm a dologhoz, ha már adott facebookot is. amúgy meg te hogy kommunikálsz, médium vagy és megérzed mikor mi baja van az embernek ? Kommunikáció 2 emberből áll, úgy müködik jól, ha megosztják egymással. Nekem ha eltörik mondjuk a lábam neadj isten, és abba maradtunk egy lánnyal h találkozunk, akkor ezt valamilyen úton módon közölném vele, legalább is nálam ez egy alap tulajdonság,

mert nyilván nem találja ki abból hogy én most bevágom a durcát és alig válaszolok.. Érted?.

2016. júl. 6. 13:26
 6/15 anonim ***** válasza:

El vagy tévedve, a facebook nem házassági ajánlat. Annak van köze a bajához, akivel megosztja.


Ha tali lett volna, és nem szólt, hogy nem megy, akkor bunkó. De ha nem akarja elmondani, mi baja, nincs jogod kiakadni. Csak egy facebook profil vagy neki.


Ne legyél beképzelt, ne hidd azt, hogy azért, mert besétáltál az életébe, most már minden rólad szól.

2016. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem azt.
2016. júl. 6. 13:52
 8/15 A kérdező kommentje:

Na de akkor hogyan tovább ? tényleg nem akarom hogy azt érezze hogy nagyon rányomulok, meg tisztába vagyok vele hogy introvertált, tudom milyen, én is hasonló vagyok.

De hogyan kéne tovább vinni jól a dolgot, irjam meg hogy megértem hogy mibe van, és hogy próbálok ehhez alkalmazkodni, és hogy nem akarok türelmetlen lenni ?

2016. júl. 6. 14:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Ti most mindketten ugyanazt akarjátok egymástól?
2016. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát az elején eléggé az jött le a dologból, nem tudom ő mit akar igazából, de szivesen találkoznék vele, ráadásul kiderült kb csak pár háztömbnyire vagyunk egymástól
2016. júl. 6. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!