Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menthetetlen vagyok? Mi a...

Menthetetlen vagyok? Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Túlnyomó részt negatív tulajdonságaim vannak, amit páran a szememre is vetnek, nem mintha nem lennék tisztába vele, csak épp nem érdekelt. Viszont vissza akarom szerezni a volt barátnőmet, úgyhogy megpróbálok változtatni magamon.

Szóval nem sok dolog tesz boldoggá. Az, ha dolgozom, barátokkal vagyok és ha boxolok. Az embereket nem szeretem, bulizni csak haverokkal szeretek, mondjuk akkor odateszem magam. A családommal nem tartom a kapcsolatot, anyammal sok évvel ezelőtt összevesztem, a nővérem meg éli a világát. Sokszor kicsit nyers vagyok és szókimondó, emiatt sokszor megkapom, hogy bunkó vagyok, de már néha inkább csöndben maradok.

A külsőmről annyit, hogy kékes szurkes a szemem, sötétbarna a hajam, 187 magas vagyok, a boxnak hála nem egy puha cerka, de azért nem is egy izomagy.

Jó tulajdonságként csak azt tudom leírni, hogy akik fontosak nekem, azokért bármit megteszek. Ez 3 embert takar: 2 gyerekkori barátomat és a volt barátnőmet. Meg még talán az is, hogy nyugodt vagyok, nehezen kapom fel a vizet.

Szóval az első kérdésem az, hogy így olvasva nektek mi az első benyomásotok rólam.

A másik meg az, hogyha változtatok magamon, szerintetek lenne- e esélyem a volt barátnőmnél. Ha van kérdés, írjatok.



2016. júl. 13. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

bocsi, de az egesz kerdes egy kicsit butasag. honnan tudhatjuk azt mi, hogy lenne e eselyed a volt baratnodnel, ha megvaltozol?? :)

masreszt, ok, tudjuk mostmar hany cm vagy es milyen a hajad, de azon kivul? ez semmire sem eleg ahhoz, hogy velemenyt nyilvanithassunk rolad hitelesen.

2016. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Többet érnénk azzal, hogy miért és mikor szakítottatok...
2016. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beautiful Disaster jutott eszembe, mintha leírtad volna a Travis karakterét, na mindegy.:D

Nem tudjuk min vesztetek össze,nem ismerjük a lányt, ennyiből mi nem tudhatjuk.

2016. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Inessential ***** válasza:
Ennyi alapján nem vagy menthetetlen.
2016. júl. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azzal hogy feltetted a kerdest (angol geprol vagyok, bocsi az ekezetek hianya miatt) mutatod, hogy tisztaban vagy azzal hogy gond van, akkor pedig ha tudsz miert is ne valtozz meg. Nem tudom hogy hogyan miert szakitottatok, milyen volt a kapcsolatotok, de nem tunsz menthetetlennek, a baratnodrol nem tudok mit mondani - nem ismerem a korulmenyeket. De ha megprobalsz megvaltozni, javitani a dolgokon, akkor van esely, arra is hogy ot visszaszerezd (bar ez sokmindentol fugg), de arra is, hogy valaki mast talalj. Szerintem megeri ismerkedni.
2016. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!