Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az eladó mit fog gondolni...

Az eladó mit fog gondolni rólam, ha egyszerre veszek bébicuccot és óvszert 16/f?

Figyelt kérdés
Megígértem, hogy holnap bevásárolok, mert venni akarok óvszert és így jobban elvegyül a sok cucc között, mintha csak magamnak vennék egy óvszert és chipset, de kistesómnak kell csomó bébicucc és félek, hogy az eladó mást fog gondolni. Szerintetek vegyek így is óvszert vagy ciki lesz?

2016. máj. 22. 21:28
 1/10 eznemlényeges ***** válasza:
100%
nyugodtan vehetsz, most szerintem teljesen mindegy mit gondol az eladó
2016. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Szerintem egy átlag eladó egy átlagos napon, egy átlagos városban minimum 1500 emberrel találkozik, rohadtul nem fogja megjegyezni, hogy pont te mit vásároltál.
2016. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb azt gondolja majd, hogy eső után köpönyeg.
2016. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha cikinek tartod az óvszervásárlást, akkor nem igazán kéne még szexelned.
2016. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ugye elírtad az életkorodat???
2016. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem baromira nem fogja érdekelni.

Én vettem már egyszerre óvszert, tampont és terhességi tesztet. Az eladó oda sem nézett, amikor lehúzgálta.

2016. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De mi a terved, nem veszel óvszert, mert az ciki a bébicuccok miatt, aztán este a kis barátnődnek meg megmondod, hogy bocsi, ciki lett volna, úgyhogy inkább nem is vettem, ezért kicsim felejtsd el, ma nincs szex. Vagy kockáztatsz, teherbeejted és jövő ilyenkor vehetsz a sajátodnak bébicuccot?
2016. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám hogy ilyet egyszerre vesz az ember. Ugyanis szülés után hamar beindul a peteérés, és még nem lehet szoptatás alatt bogyóval védekezni. Ha nem akarsz egy éven belül két gyereket, veszel óvszert. (és bébiruhát, ha éppen kell)
2016. máj. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kasszás vagyok és engem nem érdekel ha xy ember óvszert vesz. Szóval neked se kéne .
2016. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal a tudattal, hogy éhbérért robotolnak a szalag mellett, egyáltalán nem azon fognak agyalni, hogy te mit veszel, hanem, hogy legyen már vége annak a *rva napnak.
2016. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!