Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még rajtam kívül valaki,...

Van még rajtam kívül valaki, aki nem találja helyét az életben?

Figyelt kérdés
Szerencsétlen vagyok mind párkeresés, mind munka terén. Eddig semmilyen állás nem volt számomra megfelelő, egy kapcsolatom sem tartott sokáig. Elvárásaim nem magasak, kezdem úgy érezni én nem érek semmit, nem vagyok semmilyen területen sem jó. Emberi csődtömeg vagyok. Van rajtam kívül még valaki, aki ilyen szerencsétlen?
2016. júl. 13. 19:31
1 2
 1/11 Üres tükör ***** válasza:

🙌


F

2016. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is hasonló életpályát írtam le. De azért nem adom fel, mert egyszer úgy is magamra találok és akkor majd bejön az élet. Addig igyekszem tanulni a hibáimból és fejlődni. Kitartás neked is és fel a fejjel. 26/F
2016. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok
2016. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
van
2016. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. De a lényeg, hogy nem adhatjuk fel, menni kell és csinálni tovább.


L

2016. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én

N

2016. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Párkapcsolati téren rendben vagyok, de a munka terén szívás nagyon az életem. Keresem én is a megfelelőt és ahol jól tudnám egy kicsit érezni magam és nem kell megerőszakolnom magam a munka miatt... Most kezdtem egy régebbi után egy helyen, de más, mint amiről szó volt, a bejelentéssel is variálnak, és helyileg is szar a megközelítése stb..

Annnyira nehéz néha már, nem igaz, hogy ennyire nehéz egy jó helyet találni.. :(

Fél szemmel keresek közben, mert ezt nem tervezem hosszútávra.

Keresni kell a helyed, ahová nem olyan szar bemenni és Valamennyire a munkát is szereted csinálni.

nehéz tud lenni, én is kivagyok néha, de előbb-utóbb csak sikerült az áttörés.. Remélem nem olyan sokára

2016. júl. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt semmilyen párkapcsolatom, semmilyen munkám (idény munkát meg beugró munkát nem számítom). Nem is kerestem úgy igazából egyiket se, mert mindkettőtől félek.Magától attól is rettegek, hogy behívnak egy elbeszélgetésre és nem tudom elnyomni magamban azt a mérhetetlen frusztráltságot ami bennem van és teljesen idiótának fognak tartani pl: céltalanság miatt, semmiben nem vagyok jó, tapasztalatlanság, stb miatt. Nem feltétlen az elvégzendő munkák miatt félek, hanem a mellé járó szociális helyzetekről, de persze tisztában vagyok, hogy alkalmatlan vagyok szinte mindenre. Tudom, hogy a sorsom a négy fal, szinte már elfogadtam. Nincs semmi célom, semmi vágyam. Jelenleg hallgatói jogviszonnyal rendelkezek, de úgy érzem, hogy a nagy reményekkel és célokkal elkezdett főiskola, még ha el is végzem (elfogom valahogy mert muszáj, mert ha ebbe is belebukok akkor kötél), akkor is értelmetlen lesz, és nem azért mert nem piacképes a diploma, nagyon is az, hanem inkább a személyiségem miatt. Totálisan negatív tartományban van az önértékelésem, már emberek közé se szívesen megyek, persze kb 5 éve nincsenek barátaim (ehhez én kellettem, hogy ne legyenek). Azóta ha nem iskolában voltam, csak itthon vagyok, a szobámba. Nagyon nem járok sehova el csak ha muszáj, pedig itthon is nagyon rossz a helyzet...


23

2016. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Eltelt nyolc év!


Van élettársam. Van kutyám, papagájaim.


Még mindig eléggé szerencsétlen vagyok. Hol van munkám hol nincs.


De rájöttem, hogy mi a baj. Egyke vagyok. Nem vagyok alázatos. Nem tűröm, ha parancsolnak nekem, lekezelően. Vagy nem tisztelnek.

Így nehéz egy munkahelyen megmaradni.



Az élet még rosszabb lett. Meghalt apám. Meghalt anyukám.


Egy nagyim van. Korábban meghaltak a másik ágról a nagyszülők.


Azt hittem belehalok. A párom tartotta bennem a lelket.


Na most jön az "öröm" az ürömben. Bár elég morbid ezt örömnek nevezni.


Egyke vagyok, kulákok voltak a nagyszülők. Szüleimen keresztül minden ingatlant én örököltem. 2-t eladtam, amikor az egekben volt az ár a csok miatt. Van több hektár földem, erdőm, bérbe adva, van házam hatalmas telekkel....


Milliomos lettem, de mindenkim csak meghal...

máj. 9. 22:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Wow.. komment miatt pont ide sorolta a válaszomat:


“nehéz tud lenni, én is kivagyok néha, de előbb-utóbb csak sikerült az áttörés.. Remélem nem olyan sokára

2016. júl. 14.”

- 2016 decemberétől eletem legjobb munkahelyén voltam aztán 5 évig, ahova öröm volt bejárni, emellett szakmailag os folyamatosan fejlődtem, sokat tanultam.


Sajnos utána kevésnek éreztem és eljöttem… voltam 1-2 helyen utána, de 100% nem érzem magam úgy, mint ott. Tanulni, tapasztalni persze sokat tanultam az újabb helyeken is, nagyon is. De érdekes volt ezt olvasni, tényleg csak pár hónap kellett egy igazán jó munkahelyhez. Nem szabad feladni. :)


Kérdező: sajnálom! Tudom milyen, amikor “elfogy” nélküled a család :( Nekem is csak anyukám maradt, de ő is betegeskedik most, aggódom emiatt én is, remélem nem következik be még pár évig ilyen..


Ha nehéznek érzed, pszichológus on nem tudom gondolkodtál-e. (Én bevallom igen, a feldolgozásban ha úgy lesz, lehet így teszek majd, ha tudok)


Másfelől én képezném magam, tanulnék, bármit amiben kiteljesedhetek.

máj. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!