Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy találja meg az ember,...

Hogy találja meg az ember, hogy mit szeretne csinálni az életben?

Figyelt kérdés
Előre is bocsánat ha rossz kategóriában van. 22 éves vagyok és mai napig nem tudom pontosan hogy mit is csináljak az életemmel. Alapjáraton vidám vagyok, van egy tökéletes párom és együtt is élünk. Munkám is van. Párommal emiatt hogy nem tudom mit szeretnék csinálni a jövőben kezd egyre több konfliktus lenni. Ambícióm sincs nagyon, vagy csak nem találtam meg még magamban. Valaki valami ötlet? Tudod ez ilyen old meg magad probléma, de már kicsit pánik módban vagyok hogy megoldást találjak magamra. Bocsánat ha értetlen voltam. Előre is köszönöm. N

2015. jún. 12. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Mihez lenne affinitásod?
2015. jún. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Én csak azt nem értem, hogy mi ez a kényszerű kezdjünk valamit az élettel dolog. Van párod, munkád, tető a fejed felett és el tudod magad látni. Most ennél többet mit szeretnél? Mit lehetne szeretni?
2015. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi a gond? A leírás alapján az életed jól működik... illetve jól működne ha nem gyártanál magadnak gondokat. Nem kell megtervezni a jövődet, csak minden nap csináld azt amit akarsz csinálni és kész.
2015. jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeretnénk többet. Igen, van munkám, de nem a legjobb. Szeretem csinálni, de nem keresek sokat. Párom ellentétben online iskola vezető. Lényegében belőle élünk. Ezt nem szeretném, többet szeretnék magamtól, egyenlő partner szeretnék lenni.
2015. jún. 12. 08:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elözö kettövel: az éledet rendben van, mit akarsz elöre tervezni? Márcsak azért is értelmetlen lenne, mert úgyis másként lesz, mint ahogy most eltervezed.


Pl. ha MOST lenne kedved pl utazni, akko MOST szervezd meg, de 10 év utánra ne, mert akkor már valószínüleg egész mást akarsz majd, illetve másra lesz lehetöse´ged.

2015. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek vágya hogy egy szép házat tudjunk venni, amit magunknak tudhatunk. kb mint amire mindenki vágyik. De egyenlőre ha én maradok azon a szinten amin most vagyok, ez sosem lesz lehetséges.
2015. jún. 12. 08:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Próbálj ki minél több mindent, szerintem ennél jobb tanácsot nem lehet adni, ha te sem tudod, hogy mi érdekelne, akkor idegenek főleg nem tudnak segíteni.


Én meg azt nem értem, hogy miért kell lehurrogni az embert, ha nem márol holnapra akar élni.

2015. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit dolgozol és mennyit?

Esetleg valami OKJ-s tanfolyamot elkezdhetnél!

Mihez lenne kedved?

2015. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy az a bajod, hogy nem tudod, hogy mi mást dolgozz, hogy többet keress, mert nálatok is a pénz számít. Értem. Van valami végzettséged, amivel vállalkozhatnál, vagy olyan munkát találhatnál, amit jól megfizetnek? Ha nincs, akkor ideje szerezni egyet, mert máshogy nem fog változni semmi.
2015. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

en teljesen megertem a kerdezot! van egy jo kis parja, munkaja, de tobbet akar az elettol, nem igy kepzelte gyerekoraban ezt az egeszet. ne is add fel az almaid soha!


ha szebb fizetest akarsz ugy hogy masoknak dolgozol, akkor emelned kell az erekedet amit megfizetnek.

ez 2 modon lehetseges: 1 tanulsz, kepesitest szerzel 2 gyakorlaltot szerzel, olyan mukakorben ahol nem donto tenyezo a diploma pl meehetsz munka utan onkentesnek egy jol meno cegnel, ami kesobb felvezehet vagy ha nem is beirod a CVbe.

vagy ha nem akarsz masak dolgozni akor te is vallalkozhatsz.

van sok lehetoseg, de egyiksem a kenyelemrol, nyugalomrol szol. ha az emer valtoztatni akar akkor kokemenyen tenni kell a dolgokert.

2015. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!