Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek vele az amerikaia...

Egyetértetek vele az amerikaiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=2ATZCuplKUQ

Miért? Ha nem, miért nem?



2016. júl. 14. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Igaz amit mond, voltam többször Amerikában, csak megerősíteni tudom, amit mond.
2016. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Megnéztem. Nagy érdemes volt! Bár a tudásukkal kapcsolatosan nem igazán értek egyet ,habár mondjuk Trump...khm....

Amúgy ha én Magyarországról elköltöznék (amire lenne lehetőségem...) akkor nem a gazdaság miatt tenném ,hanem a primitívség,álszentség és a kettős mérce miatt. Miért írom ezt? Azért ,mert most őszintén...ez az oldal Magyarország legismertebb és leglátogatotabb FAQ oldalal. Jelenleg majdnem 1 millió ember van itt regisztrálva. Ebből a kb. 85-90% Magyarországon él. Csak nézd meg a politika kategórát! Az olyan kérdéseknêk ahol pl. a rasszimusról is szó esik ott azok a 'válaszadók' akik szerint a rasszizmus jogos ,mert "a sztereotipiák igazak" azok kb. 70-80%-ra fel vannak pontozva. Akik szerint viszont a rasszizmus egy répaság és képtelenség egy népet (persze a nemzet más kérdés) mentalitásba egy kalap alá venni az kb. 30-20%-ra le van pontozva... És jönnek az olyanok ,hogy: "libsi! Libsi!" ,közbe nem is vagyok az.

És én itt nem is azon vagyok ki akadva ,hogy hogy lehet valakinek ilyen véleménye,mivel hülyék mindenhol vannak...

Hanem ,hogy ,hogyan érthetnek egyet ennyien ilyen hülyeségekkel. Fontos megjegyezni ,hogy itt nem a magyar népről van szó ,hanem a Magyarországi társadalomról és annak mentalitásáról.

2016. júl. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Valami Kiskunhalasrol elszabadult, szalonnaval meghajtott kuka filozofal egy orszagrol, persze csak a sajat szemelyes elmenyei alapjan, egy orszagrol amibol csak a periferiat latta.

Felemelo elmeny volt hallagatni, remelem ez a Joskagyerek elojon egy masodik epizoddal is. Izgatottan varom.

2016. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megnézném végig, de nincs kedvem 26 percig ülni egy vidi felett. Amit elcsíptem belőle, az talán hogy kedvesebbek az emberek vagy ilyesmi. Lehet benne valami, de igazából szerintem erre az is hatással van, hogy még nem olyan rég óta tartózkodnak az Egyesült Államokban. Nyilván más a mentalitás, de ami új az egy kicsit mindig királyabb. De ne legyen igazam és maradjon jó a helyzet!

Ott máshogy működik minden. Egyszer én is kiakarok jutni, csak kíváncsiságból. Unom már magam itthon, világot akarok látni. ;)

2016. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!